phpMyAdmin 4.8.6-dev - en to he translation catalogue (1630 entries)

en: "DROP DATABASE" statements are disabled.
he: הוראות "DROP DATABASE" מנוטרלות.

en: % Time
he: % זמן

en: %1$d database has been dropped successfully. | %1$d databases have been dropped successfully.
he[0]: מסד נתונים אחד הושמט בהצלחה.
he[1]: %1$d מסדי נתונים הושמטו בהצלחה.

en: %1$d total, %2$d in query
he: %1$d סה״כ, %2$d בשאילתה

en: %1$s from %2$s branch
he: %1$s מהענף %2$s

en: %B %d, %Y at %I:%M %p
he: %B %d, %Y בזמן %I:%M %p

en: %d is not valid row number.
he: %d הוא לא מספר שורה תקין.

en: %d object(s) created.
he: נוצרו %d פריטים.

en: %d table(s)
he: %d טבלאות

en: %d total
he: %d סה״כ

en: %s days, %s hours, %s minutes and %s seconds
he: %s ימים, %s שעות, %s דקות ו- %s שניות

en: %s has been disabled for this MySQL server.
he: %s מובטל על שרת MySQL זה.

en: %s is available on this MySQL server.
he: %s זמין על שרת MySQL זה.

en: %s is the default storage engine on this MySQL server.
he: %s הוא מנוע האחסון כבררת המחדל של שרת MySQL זה.

en: %s queries executed %s times in %s seconds.
he: %s שאילתות הופעלו %s פעמים תוך %s שניות.

en: %s table | %s tables
he[0]: טבלה אחת (%s)
he[1]: %s טבלאות

en: %s value
he: ערך %s

en: %s%% of all clients are aborted. This value should be below 2%%
he: %s%% מכל הלקוחות נקטעים. ערך זה אמור להיות מתחת ל־2%%

en: %s%% of all connections are aborted. This value should be below 1%%
he: %s%% מכל החיבורים נקטעים. הערך הזה אמור להיות מתחת ל־1%%

en: %s%% of all temporary tables are being written to disk, this value should be below 25%%
he: %s%% מכל הטבלאות הזמניות נכתבות לכונן, ערך זה אמור להיות מתחת ל־25%%

en: %sCreate%s a database named 'phpmyadmin' and setup the phpMyAdmin configuration storage there.
he: %sיצירת%s מסד נתונים בשם ‚phpmyadmin’ והגדרת האחסון של phpMyAdmin שם.

en: %sCreate%s the phpMyAdmin configuration storage in the current database.
he: %sיצירת%s אחסון התצורה של phpMyAdmin במסד הנתונים הנוכחי.

en: (continued)
he: (מומשך)

en: (singly)
he: (בודד)

en: + Add column
he: + הוספת עמודה

en: A date, supported range is %1$s to %2$s
he: תאריך, הטווח הנתמך הוא %1$s עד %2$s

en: A newer version of phpMyAdmin is available and you should consider upgrading. The newest version is %s, released on %s.
he: גרסה חדשה יותר של phpMyAdmin זמינה ומומלץ לשקול לשדרג. הגרסה העדכנית ביותר היא %s, יצאה לאור ב־%s.

en: A polygon
he: מצולע

en: A primary key has been added on %s.
he: נוסף מפתח ראשי אל %s.

en: A time, range is %1$s to %2$s
he: שעה, הטווח הוא %1$s עד %2$s

en: Aborted
he: בוטל

en: Aborted client rate is at %s, this value should be less than 1 per hour
he: קצב הלקוחות שנקטעו הוא %s, ערך זה אמור להיות מתחת ל־1 בשעה

en: Aborted connections rate is at %s, this value should be less than 1 per hour
he: כמות החיבורים שנקטעו עומד על %s, הערך הזה אמור להיות מתחת ל־1 בשעה

en: Access denied!
he: הגישה נדחתה!

en: Action
he: פעולה

en: Actions
he: פעולה

en: Add
he: הוספה

en: Add %d value(s)
he: הוספת %d ערך/ים

en: Add %s
he: הוספת %s

en: Add %s column(s) to index
he: הוספת %s עמודות לאינדקס

en: Add %s statement
he: הוספת משפט %s

en: Add AUTO INCREMENT value
he: הוספת ערך AUTO INCREMENT (מספור אוטומטי)

en: Add AUTO_INCREMENT value
he: הוספת ערך AUTO_INCREMENT (מספור אוטומטי)

en: Add IF NOT EXISTS (less efficient as indexes will be generated during table creation)
he: הוספת „אם לא קיים” - IF NOT EXISTS (פחות יעיל כיוון שהאינדקסים ייווצרו במהלך יצירת הטבלה)

en: Add a linestring
he: הוספת מחרוזת שורה

en: Add a new server
he: הוספת שרת חדש

en: Add a point
he: הוספת נקודה

en: Add a polygon
he: הוספת מצולע

en: Add an inner ring
he: הוספת טבעת פנימית

en: Add an option for column "%s".
he: הוספת אפשרות עבור העמודה „%s“.

en: Add as
he: הוספה בתור

en: Add chart to grid
he: הוספת תרשים לרשת

en: Add column
he: הוספת עמודה

en: Add constraints
he: הוספת הגבלות

en: Add event
he: הוספת אירוע

en: Add geometry
he: הוספת פני שטח

en: Add index
he: הוספת אינדקס

en: Add new column
he: הוספת עמודה חדשה

en: Add prefix
he: הוספת קידומת

en: Add prefix to table
he: הוספת קידומת לטבלה

en: Add primary key
he: הוספת מפתח עיקרי

en: Add privileges on the following routine:
he: הוספת הרשאות לשגרה הבאה:

en: Add privileges on the following table:
he: הוספת הרשאות לטבלה הבאה:

en: Add routine
he: הוספת שגרה

en: Add search conditions (body of the "where" clause):
he: הוספת תנאי חיפוש (הגוף של תנאי "where"):

en: Add statements:
he: הוספת משפטים:

en: Add table prefix
he: הוספת קידומת לטבלה

en: Add tables from other databases
he: הוספת טבלאות ממסדי נתונים אחרים

en: Add to Favorites
he: הוספה למועדפים

en: Add to central columns
he: הוספה לעמודות המרכזיות

en: Add user account
he: הוספת חשבון משתמש

en: Add/Delete columns
he: הוספת/מחיקת עמודות

en: Add/Delete criteria rows
he: הוספת/הסרת שורות של קריטריונים

en: Adding primary key
he: נוסף מפתח עיקרי

en: Adjust privileges
he: התאמת הרשאות

en: Administration
he: ניהול

en: Advanced Options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Advanced server configuration, do not change these options unless you know what they are for.
he: הגדרות שרת מתקדמות, אינן לשנות אפשרויות אלא אלמלא ידוע לך מה מטרתן.

en: Advisor system
he: מערכת ייעוץ

en: Affected rows:
he: שורות מושפעות:

en: Aggregate
he: צבירה

[ctx: Alias]
en: Column
he: עמודה

[ctx: Alias]
en: Database
he: מסד נתונים

[ctx: Alias]
en: Table
he: טבלה

en: All
he: הכול

en: Allow for searching inside the entire database.
he: לאפשר חיפוש בתוך כל מסד הנתונים.

en: Allow login to any MySQL server
he: לאפשר כניסה לכל שרת MySQL

en: Allow to display database and table statistics (eg. space usage).
he: לאפשר הצגת סטטיסטיקה של מסד נתונים ושל טבלה (ניצול מקום למשל).

en: Allows altering and dropping stored routines.
he: אפשרות לשינוי ולהשמטה של שגרות מאוחסנות.

en: Allows altering and dropping this routine.
he: אפשרות לשינוי ולהשמטה של שגרה זו.

en: Allows altering the structure of existing tables.
he: מאפשר שינוי של מבני הטבלאות הקיימות.

en: Allows changing data.
he: אפשרות לשינוי נתונים.

en: Allows creating new databases and tables.
he: אפשרות לייצר מסדי נתונים וטבלאות חדשים.

en: Allows creating new tables.
he: מאפשר יצירת טבלאות חדשות.

en: Allows creating new views.
he: אפשרות ליצירת תצוגות חדשות.

en: Allows creating stored routines.
he: מאפשר יצירת שגרות מאוחסנות.

en: Allows creating temporary tables.
he: מאפשר יצירת טבלאות זמניות.

en: Allows deleting data.
he: מאפשר מחיקת מידע.

en: Allows dropping databases and tables.
he: מאפשר מחיקת מאגרי נתונים וטבלאות.

en: Allows dropping tables.
he: מאפשר מחיקת טבלאות.

en: Allows executing stored routines.
he: אפשרות להרצת שגרות מאוחסנות.

en: Allows executing this routine.
he: אפשרות להרצת שגרה זו.

en: Allows reading data.
he: אפשרות לקריאת נתונים.

en: Alter table order by
he: שינוי סדר הטבלה לפי

en: An entry with this name already exists.
he: כבר קיימת רשומה בשם הזה.

en: An error has been detected and an error report has been automatically submitted based on your settings.
he: זוהתה שגיאה ודוח שגיאות נשלח אוטומטית, מבוסס על ההגדרות שלך.

en: An error has been detected and an error report has been generated but failed to be sent.
he: זוהתה שגיאה ונוצר דוח שגיאות אבל משלוח הדוח נכשל.

en: An index has been added on %s.
he: נוסף אינדקס אל %s.

en: Analyse query
he: ניתוח שאילתה

en: Analysing & loading logs. This may take a while.
he: היומנים מנותחים ונטענים. פעולה זו עשויה לארוך זמן מה.

en: Analysing logs
he: ניתוח יומנים

en: Analyze table
he: ניתוח טבלה

en: Analyzing…
he: מתבצע ניתוח…

en: Another column
he: עמודה אחרת

en: Any
he: כל דבר

en: Any host
he: כל שרת מארח

en: Any user
he: כל משתמש

en: Appearance settings
he: הגדרות מראה

en: Apply
he: החלה

en: Apr
he: אפריל

en: April
he: אפריל

en: Are you sure you wish to change all the column collations and convert the data?
he: לשנות את אוספי העמודות ולהמיר את הנתונים?

en: Are you sure you wish to change the collation and convert the data?
he: לשנות את האוסף ולהמיר את הנתונים?

en: Are you sure?
he: להמשיך?

en: Ascending
he: עולה

en: Attribute
he: תכונה

en: Attributes
he: תכונות

en: Aug
he: אוגוסט

en: August
he: אוגוסט

en: Authentication
he: אימות

en: Authentication Plugin
he: תוסף אימות

en: Authentication code:
he: קוד אימות:

en: Authentication method to use.
he: שיטת אימות לשימוש.

en: Authentication settings.
he: הגדרות אימות.

en: Autocomplete of the table and column names in the SQL queries.
he: השלמה אוטומטית של שמות העמודות והטבלאות בשאילתות ה־SQL.

en: Automatically create versions
he: יצירת גרסאות אוטומטית

en: Automatically send report next time
he: בפעם הבאה יש לשלוח דיווח אוטומטית

en: Available MIME types
he: סוגי MIME זמינים

en: Average load
he: טעינה בממוצע

en: B
he: Bytes

en: Back
he: חזרה

en: Bad parameters!
he: פרמטרים שגויים!

en: Bad type!
he: הסוג שגוי!

en: Basic settings
he: הגדרות בסיסיות

en: Binary
he: בינארי

en: Binary - do not edit
he: בינארי - אין לערוך

en: Binary log
he: דו"ח בינארי

en: Blowfish secret
he: סוד Blowfish

en: Bookmark %s has been created.
he: הסימנייה %s נוצרה.

en: Bookmark not created!
he: לא נוצרה סימנייה!

en: Bookmark this SQL query
he: הכנס שאילתת SQL זאת למועדפים

en: Bookmark this SQL query:
he: הוספת שאילתת SQL זאת לסימניות:

en: Bookmarked SQL query
he: שאילתות SQL מועדפות

en: Browse
he: עיון

en: Browse foreign values
he: עיון בערכים זרים

en: Browse mode
he: מצב עיון

en: Browsing
he: עיון

en: Buffered memory
he: זיכרון בחוצץ

en: Busy pages
he: עמודים עסוקים

en: Bytes received
he: בתים שהתקבלו

en: Bytes sent
he: בתים נשלחו

en: CHAR columns editing
he: עריכת עמודות CHAR

en: CREATE DATABASE before copying
he: CREATE DATABASE לפני העתקה

en: CSV for MS Excel
he: CSV עבור MS Excel

en: Cached memory
he: זיכרון במטמון

en: Cached swap
he: קובץ החלפה במטמון

en: Calls
he: קריאות

en: Can't copy table to same one!
he: לא ניתן להעתיק טבלה אל אותה אחת!

en: Can't move table to same one!
he: לא ניתן להעתיק טבלה לאותה אחת!

en: Can't rename index to PRIMARY!
he: לא ניתן לשנות שם אינדקס אל PRIMARY!

en: Cancel
he: ביטול

en: Cancel request
he: ביטול הבקשה

en: Cannot connect: invalid settings.
he: חיבור נכשל: הגדרות לא תקינות.

en: Cannot copy database to the same name. Change the name and try again.
he: לא ניתן להעתיק את מסד הנתונים לאותו השם. יש לשנות את השם ולנסות שוב.

en: Cannot log in to the MySQL server
he: הכניסה לשרת ה־MySQL נכשלה

en: Cannot rename database to the same name. Change the name and try again
he: לא ניתן לשנות את שם מסד הנתונים לאותו השם. נא לשנות את השם ולנסות שוב

en: Cardinality
he: מספור

en: Central columns
he: עמודות מרכזיות

en: Central columns table
he: טבלת עמודות מרכזית

en: Change
he: שינוי

en: Change login information / Copy user account
he: החלפת פרטי כניסה / העתקת חשבון משתמש

en: Change password
he: שינוי סיסמא

en: Change report settings
he: שינוי הגדרות דיווח

en: Change settings
he: שינוי הגדרות

en: Changes tracking
he: מעקב אחר שינויים

en: Changing charset
he: הקידוד משתנה

en: Character set of the file
he: ערכת התווים של הקובץ

en: Character set of the file:
he: חבילת הקידוד של הקובץ:

en: Character sets and collations
he: ערכות תווים ואוספים

en: Charset
he: קידוד

en: Charsets
he: קידודים

en: Chart
he: תרשים

en: Chart title
he: כותרת התרשים

en: Check
he: בדיקה

en: Check all
he: סימון הכול

en: Check config file permissions
he: יש לבדוק את הרשאות קובץ ההגדרות

en: Check privileges
he: בדיקת הרשאות

en: Check privileges for database "%s".
he: בדיקת הראשות עבור מאגר נתונים "%s".

en: Check table
he: בדיקת טבלה

en: Check tables having overhead
he: בדיקת טבלאות בעלות תקורה

en: Choose "GeomFromText" from the "Function" column and paste the string below into the "Value" field.
he: בחר "GeomFromText" מהעמודה "פונקציה" והדבק את המחרוזת מלמטה לשדה "ערך".

en: Choose column to display
he: נא לבחור עמודה להצגה

en: Choose how you want tabs to work.
he: נא לבחור כיצד יעבדו הטאבים.

en: Choose which details to show in the database structure (list of tables).
he: נא לבחור אילו פרטים יופיעו במבנה מסד הנתונים (רשימת טבלאות).

en: Clear
he: פינוי

en: Clear fast filter
he: פינוי המסנן המהיר

en: Click a data point to view and possibly edit the data row.
he: יש ללחוץ על נקודת נתונים כדי לצפות ואפילו לערוך את שורת הנתונים.

en: Click reset zoom button to come back to original state.
he: יש ללחוץ על כפתור איפוס התקריב כדי לחזור למצב המקורי.

en: Click the drop-down arrow<br />to toggle column's visibility.
he: יש ללחוץ על חץ הפתיחה<br />כדי לחשוף או להסתיר את העמודה.

en: Click to dismiss this notification
he: יש ללחוץ כדי להעלים את ההתרעה הזאת

en: Click to mark/unmark.
he: יש ללחוץ כדי לסמן/לבטל סימון.

en: Click to sort results by this column.
he: יש ללחוץ כדי לסדר תוצאות לפי עמודה זו.

en: Click to sort.
he: יש ללחוץ כדי למיין.

en: Clients are usually aborted when they did not close their connection to MySQL properly. This can be due to network issues or code not closing a database handler properly. Check your network and code.
he: לקוחות בדרך כלל נקטעים כשהם לא סוגרים את החיבור שלהם ל־MySQL כנדרש. מצב זה יכול לקרות עקב תקלות ברשת או קוד שלא סוגר את מנגנון הטיפול במסד הנתונים כראוי. נא לבדוק את הרשת ואת הקוד שלך.

en: Close
he: סגירה

en: Coalesce
he: ליכוד

en: Collation
he: איסוף

[ctx: Collation]
en: Arabic
he: ערבי

[ctx: Collation]
en: Armenian
he: ארמני

[ctx: Collation]
en: Baltic
he: בלטי

[ctx: Collation]
en: Binary
he: בינרי

[ctx: Collation]
en: Bulgarian
he: בולגרי

[ctx: Collation]
en: Burmese
he: בורמי

[ctx: Collation]
en: Central European
he: מרכז אירופאי

[ctx: Collation]
en: Chinese
he: סיני

[ctx: Collation]
en: Classical Latin
he: לטיני קלסי

[ctx: Collation]
en: Croatian
he: קרואטי

[ctx: Collation]
en: Cyrillic
he: קירילי

[ctx: Collation]
en: Czech
he: צ׳כי

[ctx: Collation]
en: Czech-Slovak
he: צ׳כו-סלובקי

[ctx: Collation]
en: Danish
he: דני

[ctx: Collation]
en: English
he: אנגלי

[ctx: Collation]
en: Esperanto
he: אספרנטו

[ctx: Collation]
en: Estonian
he: אסטוני

[ctx: Collation]
en: Georgian
he: גיאורגי

[ctx: Collation]
en: German (dictionary order)
he: גרמני (סדר מילוני)

[ctx: Collation]
en: German (phone book order)
he: גרמני (סדר של ספר טלפונים)

[ctx: Collation]
en: Greek
he: יווני

[ctx: Collation]
en: Hebrew
he: עברי

[ctx: Collation]
en: Hungarian
he: הונגרי

[ctx: Collation]
en: Icelandic
he: איסלנדי

[ctx: Collation]
en: Japanese
he: יפני

[ctx: Collation]
en: Korean
he: קוריאני

[ctx: Collation]
en: Latvian
he: לטבי

[ctx: Collation]
en: Lithuanian
he: ליטאי

[ctx: Collation]
en: Persian
he: פרסי

[ctx: Collation]
en: Polish
he: פולני

[ctx: Collation]
en: Romanian
he: רומני

[ctx: Collation]
en: Russian
he: רוסי

[ctx: Collation]
en: Simplified Chinese
he: סיני מפושט

[ctx: Collation]
en: Sinhalese
he: סינהלי

[ctx: Collation]
en: Slovak
he: סלובקי

[ctx: Collation]
en: Slovenian
he: סלובני

[ctx: Collation]
en: Spanish (modern)
he: ספרדי (מודרני)

[ctx: Collation]
en: Spanish (traditional)
he: ספרדי (מסורתי)

[ctx: Collation]
en: Swedish
he: שוודי

[ctx: Collation]
en: Thai
he: תאי

[ctx: Collation]
en: Traditional Chinese
he: סיני מסורתי

[ctx: Collation]
en: Turkish
he: טורקי

[ctx: Collation]
en: Ukrainian
he: אוקראיני

[ctx: Collation]
en: Unicode
he: יוניקוד

[ctx: Collation]
en: Unknown
he: לא ידוע

[ctx: Collation]
en: Vietnamese
he: וייטנאמי

[ctx: Collation]
en: West European
he: מערב אירופי

[ctx: Collation variant]
en: accent-insensitive
he: אין חשיבות לדיאקריטים

[ctx: Collation variant]
en: accent-sensitive
he: יש חשיבות לדיאקריטים

[ctx: Collation variant]
en: binary
he: בינרי

[ctx: Collation variant]
en: case-insensitive
he: אין חשיבות לרישיות

[ctx: Collation variant]
en: case-sensitive
he: יש חשיבות לרישיות

[ctx: Collation variant]
en: multi-level
he: ריבוי שכבות

en: Column
he: עמודה

en: Column alias
he: כינוי לעמודה

en: Column maximum:
he: כמות מרבית לעמודה:

en: Column minimum:
he: כמות מזערית לעמודה:

en: Column names
he: שמות עמודה

en: Column names in first row
he: שמות העמודות בשורה הראשונה

en: Column selector
he: בוחר עמודות

en: Column-specific privileges
he: הרשאות ספציפיות-לעמודה

en: Column:
he: עמודה:

en: Columns
he: עמודות

en: Columns enclosed with
he: עמודות מוקפות ע״י

en: Columns enclosed with:
he: עמודות תחומות ב־:

en: Columns escaped with
he: עמודות עם ההפרדה

en: Columns separated with:
he: עמודות מופרדות ב־:

en: Columns terminated with
he: עמודות מסתיימות ב־

en: Command
he: פקודה

en: Comment
he: הערה

en: Comment:
he: הערה:

en: Comments
he: הערות

en: Composite with:
he: מרוכב עם:

en: Compress connection to MySQL server.
he: דחיסת חיבור לשרת MySQL.

en: Compress gzip exports on the fly without the need for much memory; if you encounter problems with created gzip files disable this feature.
he: ניתן לדחוס נתונים מיוצאים עם gzip על הדרך מבלי לצרוך הרבה זיכרון, אם נתקלת בבעיות עם קובצי gzip שנוצרו דרך כאן יש להשבית את התכונה הזו.

en: Compress on the fly
he: דחיסה על הדרך

en: Compression
he: דחיסה

en: Configurable menus
he: תפריטים שניתן להגדיר

en: Configuration has been saved.
he: התצוגה נשמרה.

en: Configuration not saved!
he: התצורה לא נשמרה!

en: Configuration saved.
he: התצוגה נשמרה.

en: Configuration storage
he: אחסון הגדרות

en: Confirm
he: אימות

en: Confirm DROP queries
he: אישור שאילתות השמטה (DROP)

en: Confirm partial dependencies
he: אישור תלויות חלקיות

en: Connections
he: חיבורים

en: Connections / Processes
he: חיבורים / תהליכים

en: Connections are usually aborted when they cannot be authorized. <a href="https://www.percona.com/blog/2008/08/23/how-to-track-down-the-source-of-aborted_connects/">This article</a> might help you track down the source.
he: חיבורים בדרך כלל נקטעים כשאין אפשרות לאמת אותם. <a href="https://www.percona.com/blog/2008/08/23/how-to-track-down-the-source-of-aborted_connects/">הערך הזה</a> עשוי לסייע לך לרדת לשורש הבעיה.

en: Consider increasing {open_files_limit}, and check the error log when restarting after changing {open_files_limit}.
he: כדאי לנסות להגדיל את {open_files_limit}, ולבדוק מה כתוב ברישום השגיאות בעת הפעלה מחדש לאחר השינוי של {open_files_limit}.

en: Console
he: מסוף

en: Constraint name
he: שם האילוץ

en: Constraints for dumped tables
he: הגבלות לטבלאות שהוצאו

en: Constraints for table
he: הגבלות לטבלה

en: Continue
he: להמשיך

en: Continued table caption
he: כותרת טבלה מומשך

en: Contribute
he: תרומה

en: Control host
he: מארח בקרה

en: Control port
he: פתחת בקרה

en: Copy
he: העתקה

en: Copy column name.
he: העתקת שם העמודה.

en: Copy table to (database<b>.</b>table)
he: העתקת טבלה אל (מסד נתונים<b>.</b>טבלה)

en: Copy table with prefix
he: העתקת הטבלה עם קידומת

en: Copy tables to
he: העתקת טבלאות אל

en: Copy to clipboard
he: העתקה ללוח הגזירים

en: Copying database
he: מסד הנתונים מועתק

en: Could not add %1$s as they already exist in central list!
he: לא ניתן להוסיף %1$s כיוון שהם כבר קיימים ברשימה מרכזית!

en: Could not add columns!
he: לא ניתן להוסיף עמודות!

en: Could not load class "%1$s"
he: לא ניתן לטעון את המחלקה „%1$s”

en: Could not load default configuration from: %1$s
he: לא ניתן לטעון את תצורת בררת המחדל מהמיקום: %1$s

en: Could not load export plugins, please check your installation!
he: לא ניתן לייצא תוספים, נא לבדוק את ההתקנה שלך!

en: Could not load import plugins, please check your installation!
he: לא ניתן לטעון את תוספי הייבוא, נא לבדוק האם ההתקנה שלך תקינה!

en: Could not load schema plugins, please check your installation!
he: לא ניתן לטעון את תוספי הסכמה, נא לבדוק האם ההתקנה שלך תקינה!

en: Could not load the progress of the import.
he: לא ניתן לטעון את תהליך הייבוא.

en: Could not remove columns!
he: לא ניתן להסיר עמודות!

en: Couldn't remove Column(s) %1$s as they don't exist in central columns list!
he: לא ניתן להסיר את העמודות %1$s כיוון שהן לא קיימות ברשימת העמודות המרכזית!

en: Create
he: יצירה

en: Create PHP code
he: יצירת קוד PHP

en: Create a new user account with the same privileges and …
he: יצירת חשבון משתמש חדש עם אותן ההרשאות וגם …

en: Create a page and save to it
he: יצירת עמוד ושמירה אליו

en: Create a pma user and give access to these tables.
he: יצירת משתמש pma והענקת גישה לטבלאות האלה.

en: Create an index on &nbsp;%s&nbsp;columns
he: יצירת אינדקס על &nbsp;%s&nbsp; עמודות

en: Create bookmark
he: יצירת סימנייה

en: Create composite index
he: יצירת אינדקס מרוכב

en: Create database
he: יצירת מסד נתונים

en: Create single-column index
he: יצירת אינדקס חד עמודה

en: Create the following table
he: יצירת הטבלה הבאה

en: Create the needed tables with the <code>%screate_tables.sql</code>.
he: יצירת הטבלאות הנחוצות עם <code>%screate_tables.sql</code>.

en: Create version
he: יצירת גרסה

en: Create version %1$s
he: יצירת גרסה %1$s

en: Create version %1$s of %2$s
he: יצירת גרסה %1$s מתוך %2$s

en: Create view
he: יצירת תצוגה

en: Created
he: מועד היצירה

en: Creation
he: יצירה

en: Creation/Update/Check dates
he: תאריכי יצירה/עדכון/בדיקה

en: Creation:
he: יצירה:

en: Criteria:
he: קריטריונים:

en: Current amount of Questions: %s
he: כמות השאלות הנוכחית: %s

en: Current settings
he: ההגדרות הנוכחיות

en: Current values are tmp_table_size: %s, max_heap_table_size: %s
he: הערכים הנוכחיים הם tmp_table_size: %s,‏ max_heap_table_size: %s

en: Current version: %s
he: גרסה נוכחית: %s

en: Customize appearance of the navigation panel.
he: התאמת תצוגת חלונית הניווט.

en: Customize browse mode.
he: התאמת מצב עיון.

en: Customize default common import options.
he: התאמת אפשרויות בררת המחדל לייצוא.

en: Customize default export options.
he: התאמת אפשרויות בררת המחדל לייצוא.

en: Customize default options
he: התאמת אפשרויות בררת המחדל

en: Customize default options.
he: התאמת אפשרויות בררת המחדל.

en: Customize edit mode.
he: התאמת מצב עריכה.

en: Customize links shown in SQL Query boxes.
he: התאמת הקישורים שמופיעים בתיבות שאילתות SQL.

en: Customize startup page.
he: התאמת דף הפעלה.

en: Customize text input fields.
he: התאמת שדות קלט טקסט.

en: Customize the navigation tree.
he: התאמת עץ הניווט.

en: DROP columns %s from the table %s
he: השמטת (DROP) עמודות %s מהטבלה %s

en: Data
he: נתונים

en: Data creation options
he: אפשרויות יצירת נתונים

en: Data files
he: קובצי נתונים

en: Data home directory
he: תיקיית בית של נתונים

en: Data only
he: נתונים בלבד

en: Data point content
he: תוכן נקודת נתונים

en: Database
he: מסד נתונים

en: Database %1$s has been copied to %2$s.
he: מסד הנתונים %1$s הועתק אל %2$s.

en: Database %1$s has been created.
he: מסד הנתונים %1$s נוצר.

en: Database %1$s has been renamed to %2$s.
he: שם מסד הנתונים %1$s הוחלף בשם %2$s.

en: Database %s has been dropped.
he: מסד הנתונים %s הושמט.

en: Database Log
he: יומן מסד נתונים

en: Database client version:
he: גרסת לקוח מסד הנתונים:

en: Database comment
he: הערה על מסד הנתונים

en: Database for user account
he: מסד נתונים לחשבון משתמש

en: Database name
he: שם מסד הנתונים

en: Database name template
he: תבנית שם מסד נתונים

en: Database server
he: שרת מסד נתונים

en: Database structure
he: מבנה מסד נתונים

en: Database-level tabs
he: לשוניות ברמת מסד הנתונים

en: Database-specific privileges
he: הרשאות ספציפיות למאגר נתונים

en: Databases
he: מסדי נתונים

en: Databases display options.
he: אפשרויות תצוגת מסדי נתונים.

en: Databases statistics
he: סטטיסטיקת מסד הנתונים

en: Databases:
he: מסדי נתונים:

en: Date
he: תאריך

en: Debug SQL
he: ניפוי שגיאות SQL

en: Dec
he: דצמבר

en: December
he: דצמבר

en: Default
he: בררת מחדל

en: Default database tab
he: לשונית בררת מחדל למסדי נתונים

en: Default server tab
he: לשונית שרת כבררת מחדל

en: Default table tab
he: לשונית טבלה כבררת מחדל

en: Default title
he: כותרת בררת מחדל

en: Default transformations
he: התמרות כבררת מחדל

en: Default transformations for Bool2Text
he: התמרות בררת מחדל ל־Bool2Text

en: Default transformations for DateFormat
he: התמרות בררת מחדל ל־DateFormat

en: Default transformations for External
he: התמרות בררת מחדל ל־External

en: Default transformations for Hex
he: התמרות בררת מחדל להקסדצימלי

en: Default transformations for Inline
he: התמרות בררת מחדל ל־Inline

en: Default transformations for PreApPend
he: התמרות בררת מחדל ל־PreApPend

en: Default transformations for Substring
he: התמרות בררת מחדל לתת‏־מחרוזת

en: Default transformations for TextImageLink
he: התמרות בררת מחדל ל־TextImageLink

en: Default transformations for TextLink
he: התמרות בררת מחדל ל־TextLink

en: Defines the maximum size for input fields generated for CHAR and VARCHAR columns.
he: הגדרת הגודל המרבי לשדות קלט שנוצרו עבור עמודות CHAR ו־VARCHAR.

en: Defines the minimum size for input fields generated for CHAR and VARCHAR columns.
he: הגדרת הגודל המזערי לשדות קלט שנוצרו עבור עמודות CHAR ו־VARCHAR.

en: Defines which type of editing controls should be used for CHAR and VARCHAR columns; [kbd]input[/kbd] - allows limiting of input length, [kbd]textarea[/kbd] - allows newlines in columns.
he: הגדרה באיזה סוג של פקדי עריכה יש להשתמש עבור עמודות CHAR (תווים) ו־VARCHAR (תווים באורך משתנה קיצונית);‏ [kbd]input[/kbd] - מאפשר את הגבלת אורך הקלט, [kbd]textarea[/kbd] - מאפשר שורות חדשות בעמודות.

en: Definition
he: הגדרה

en: Defragment table
he: איחוי טבלה

en: Del
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Delete bookmark
he: מחיקת סימנייה

en: Delete data or table
he: מחיקת נתונים או טבלה

en: Delete entry from tracking report?
he: למחוק רשומה מדוח המעקב?

en: Delete page
he: מחיקת עמוד

en: Delete relationship
he: מחיקת יחס

en: Delete the matches for the %s table?
he: האם למחוק את התוצאות עבור הטבלה %s?

en: Delete the table (DROP)
he: השמטת הטבלה (DROP)

en: Delete the view (DROP)
he: מחיקת התצוגה (DROP)

en: Delete tracking
he: מחיקת מעקב

en: Delete tracking data for these tables?
he: למחוק את נתוני המעקב לטבלאות אלו?

en: Delete tracking data for these versions?
he: למחוק את נתוני המעקב לגרסאות אלו?

en: Delete tracking data for this table?
he: למחוק את נתוני המעקב לטבלה זו?

en: Delete tracking data for this version?
he: למחוק את נתוני המעקב לגרסה זו?

en: Delete version
he: מחיקת גרסה

en: Deleting
he: מחיקה

en: Deleting %s
he: מוחק %s

en: Deleting tracking data
he: נתוני המעקב נמחקים

en: Descending
he: יורד

en: Description
he: תיאור

en: Detailed profile
he: פרופיל מפורט

en: Developer
he: מפתח

en: Different tmp_table_size and max_heap_table_size
he: tmp_table_size ו־max_heap_table_size שונים

en: Differential
he: יחסי

en: Directory [code]config[/code], which is used by the setup script, still exists in your phpMyAdmin directory. It is strongly recommended to remove it once phpMyAdmin has been configured. Otherwise the security of your server may be compromised by unauthorized people downloading your configuration.
he: מדריך [code]תצורה[/code], שהשתמש על ידי התקנת סקריפט, עוד קיים במדריך הphpMyAdmin שלך. עדיף לך להסיר אותו בסוף מהתצורה phpMyAdmin.

en: Dirty pages
he: דפים מלוכלכים

en: Disable
he: השבתה

en: Disable %s
he: השבתת %s

en: Disable foreign key checks
he: השבתת בדיקות מפתחות זרים

en: Disable multi table maintenance
he: השבתת תחזוקה מרובת טבלאות

en: Disable shortcut keys
he: השבתת מקשי קיצור

en: Disable some of the warnings shown by phpMyAdmin.
he: השבתת חלק מהאזהרות שמוצגות על ידי phpMyAdmin.

en: Disabled
he: מבוטל

en: Display Features
he: הצגת תכונות

en: Display chart
he: הצגת תרשים

en: Display column for relationships
he: הצגת עמודת יחסים

en: Display columns table
he: הצגת טבלת עמודות

[ctx: Display format]
en: Table
he: טבלה

en: Display order:
he: סדר תצוגה:

en: Display relational schema
he: הצגת סכמה יחסית

en: Display servers as a list
he: הצגת שרתים כרשימה

en: Displaying Column Comments
he: מציג הערות עמודה

en: Distinct values
he: ערכים נפרדים

en: Distribution
he: הפצה

en: Divided by %s
he: מחולק ב־%s

en: Do a "query by example" (wildcard: "%")
he: ביצוע "שאילתה לדוגמה" (תו כללי: "%")

en: Do not change the password
he: אל תשנה את הסיסמא

en: Do not use AUTO_INCREMENT for zero values
he: לא להשתמש ב־AUTO_INCREMENT לערכי אפס

en: Do you really want to DROP the selected partition(s)? This will also DELETE the data related to the selected partition(s)!
he: להפיל (DROP) את המחיצות הנבחרות? פעולה זו גם תמחק (DELETE) את הנתונים שקשורים במחיצות הנבחרות!

en: Do you really want to RESET SLAVE?
he: האם ברצונך לאפס את מסד המשנה (RESET SLAVE)?

en: Do you really want to TRUNCATE the selected partition(s)?
he: לקצץ (TRUNCATE) את המחיצות הנבחרות?

en: Do you really want to delete the search "%s"?
he: למחוק את החיפוש „%s”?

en: Do you really want to delete the selected items?
he: למחוק את הפריטים הנבחרים?

en: Do you really want to delete this bookmark?
he: למחוק את הסימנייה הזאת?

en: Do you really want to delete this central column?
he: למחוק את העמודה המרכזית הזאת?

en: Do you really want to delete user group "%s"?
he: למחוק את קבוצת המשתמשים „%s”?

en: Do you really want to execute "%s"?
he: האם אכן ברצונך להפעיל את „%s”?

en: Do you really want to execute the following query?
he: להריץ את השאילתה הבאה?

en: Do you really want to remove partitioning?
he: להסיר את החציצה?

en: Do you really want to revoke the selected user(s) ?
he: לשלול את גישתם של המשתמשים הנבחרים?

en: Do you really want to see all of the rows? For a big table this could crash the browser.
he: להציג את כל השורות? בטבלאות גדולות פעולה כזאת יכולה להקריס את הדפדפן.

en: Do you want to copy encryption key?
he: להעתיק את מפתח ההצפנה?

en: Do you want to save the changes to the current page?
he: לשמור את השינויים לעמוד הנוכחי?

en: Documentation
he: תיעוד

en: Does not require SSL-encrypted connections.
he: לא נדרשים חיבורים בהצפנת SSL.

en: Done
he: סיום

en: Double-click to copy column name.
he: יש ללחוץ לחיצה כפולה כדי להעתיק שם עמודה.

en: Drag to reorder.
he: יש לגרור כדי לסדר מחדש.

en: Drop
he: השמטה

en: Drop files here
he: ניתן להשליך קבצים לכאן

en: Drop the database (DROP)
he: השמטת מסד הנתונים (DROP)

en: Drop the databases that have the same names as the users.
he: הסרת מאגרי נתונים שיש להם שמות דומים כמו למשתמשים.

en: Dropping Foreign key.
he: המפתח הזר מושמט.

en: Dropping Primary Key/Index
he: מפתח/אינדקס ראשיים מושמטים

en: Dropping column
he: העמודה מושמטת

en: Dump has been saved to file %s.
he: השליפה נשמרה אל הקובץ %s.

en: Dump table
he: צבירת הטבלה

en: Dumping data for table
he: הוצאת מידע עבור טבלה

en: ENUM/SET editor
he: עורך מונה/עריכה (ENUM/SET)

en: Each point represents a data row.
he: כל נקודה מייצגת שורת נתונים.

en: Edit
he: עריכה

en: Edit index
he: עריכת האינדקס

en: Edit mode
he: מצב עריכה

en: Edit next row
he: עריכת השורה הבאה

en: Edit partitioning
he: עריכת הפרדת המחיצות

en: Edit privileges
he: עריכת הרשאות

en: Edit privileges:
he: עריכת הרשאות:

en: Edit user group
he: עריכת קבוצת משתמשים

en: Edit view
he: עריכת תצוגה

en: Edit/Insert
he: עריכה/הוספה

en: Effective
he: יעיל

en: EiB
he: EB

en: Empty
he: ריקון

en: Empty session data
he: נתוני הפעלה ריקים

en: Enable
he: הפעלה

en: Enable %s
he: הפעלת %s

en: Enable CodeMirror
he: הפעלת CodeMirror

en: Enable SSL for connection to MySQL server.
he: הפעלת SSL לחיבור לשרת MySQL.

en: Enable Zero Configuration mode
he: הפעלת מצב אפס תצורה

en: Enable autocomplete for table and column names
he: הפעלת השלמה אוטומטית לשמות הטבלאות והעמודות

en: Enable bzip2 compression for import operations.
he: הפעלת דחיסת bzip2 לפעולות ייבוא.

en: Enable foreign key checks
he: הפעלת בדיקות מפתחות זרים

en: Enable gzip compression for import and export operations.
he: הפעלת דחיסת gzip לפעולות ייבוא וייצוא.

en: Enable linter
he: הפעלת מיישר (linter)

en: Enable navigation tree expansion
he: הפעלת הרחבת עץ הניווט

en: Enable the Developer tab in settings
he: הפעלת לשונית המפתח בהגדרות

en: Enable the thread cache by setting {thread_cache_size} > 0.
he: יש להפעיל את מטמון תהליכי המשנה על ידי הגדרת {thread_cache_size} > 0.

en: Enable {concurrent_insert} by setting it to 1
he: הפעלת {concurrent_insert} על ידי שינוי ההגדרה ל־1

en: Enabled
he: מופעל

en: Enables check for latest version on main phpMyAdmin page.
he: הפעלת איתור הגרסה העדכנית ביותר בעמוד הראשי של phpMyAdmin.

en: Enclose table and column names with backquotes
he: תחימת שמות טבלאות ועמודות בסימן הטעמה משני (`)

en: Encryption key
he: מפתח הצפנה

en: End of step
he: סיום השלב

en: Engines
he: מנועים

en: Enter each value in a separate field.
he: נא להקליד כל ערך בשדה נפרד.

en: Enter executes queries in console
he: Enter מפעיל שאילתות במסוף

en: Enter server connection parameters.
he: נא להכניס משתני חיבור לשרת.

en: Entered captcha is wrong, try again!
he: המלל שהוקלד כאימות שגוי, נא לנסות שוב!

en: Error
he: שגיאה

en: Error code: %s
he: קוד שגיאה: %s

en: Error in ZIP archive:
he: שגיאה בארכיון ZIP:

en: Error in processing request
he: שגיאה בעיבוד הבקשה

en: Error in processing request:
he: שגיאה בעיבוד הבקשה:

en: Error in reading file: The file '%s' does not exist or is not readable!
he: שגיאה בקריאת הקובץ: הקובץ ‚%s’ לא קיים או שאין אפשרות לקרוא אותו!

en: Error moving the uploaded file, see [doc@faq1-11]FAQ 1.11[/doc].
he: שגיאה בהעברת הקובץ שהועלה, יש לעיין ב[doc@faq1-11]שו״ת 1.11[/doc].

en: Error reading structure for table %s:
he: קריאת מבנה הטבלה %s הובילה לשגיאה:

en: Error text: %s
he: טקסט שגיאה: %s

en: Error when evaluating: %s
he: שגיאה בעת הערכה: %s

en: Error while loading the search.
he: טעינת החיפוש נתקלה בשגיאה.

en: Error while working with template cache: %s
he: אירעה שגיאה בעת עבודה מול מטמון התבניות: %s

en: Error: FOREIGN KEY relationship could not be added!
he: שגיאה: לא ניתן להוסיף יחס מפתח זר (FOREIGN KEY)!

en: Error: FOREIGN KEY relationship could not be removed!
he: שגיאה: לא ניתן להסיר יחס מפתח זר (FOREIGN KEY)!

en: Error: Internal relationship could not be added!
he: שגיאה: לא ניתן להוסיף יחס פנימי!

en: Error: Internal relationship could not be removed!
he: שגיאה: לא ניתן להסיר יחס פנימי!

en: Error: Missing index on column(s).
he: שגיאה: חסר אינדקס בעמודה/ות.

en: Error: Relational features are disabled!
he: שגיאה: תכונות היחסים מושבתות!

en: Error: relationship already exists.
he: שגיאה: היחס כבר קיים.

en: Event
he: אירוע

en: Event scheduler status
he: מצב מתזמן אירועים

en: Event type
he: סוג אירוע

en: Events:
he: אירועים:

en: Excel edition
he: מהדורת Excel

en: Excel edition:
he: מהדורת Excel:

en: Except
he: למעט

en: Execute this query again?
he: להפעיל את השאילתה הזאת שוב?

en: Existing configuration file (%s) is not readable.
he: קובץ התצורה הקיים (%s) אינו קריא.

en: Existing templates:
he: תבניות קיימות:

en: Explain SQL
he: הסברת SQL

en: Explain output
he: הסברת הפלט

en: Export
he: יצוא

en: Export as separate files
he: ייצוא כקבצים נפרדים

en: Export databases as separate files
he: ייצוא מסדי נתונים כקבצים נפרדים

en: Export defaults
he: בררות מחדל של ייצוא

en: Export method
he: שיטת ייצוא

en: Export of event %s
he: ייצוא של אירועים %s

en: Export related metadata from phpMyAdmin configuration storage
he: ייצוא נתוני העל הקשורים מאחסון התצורה של phpMyAdmin

en: Export relational schema
he: יצוא סכימה יחסית

en: Export tables as separate files
he: ייצוא טבלאות כקבצים נפרדים

en: Export templates table
he: ייצוא טבלת תבניות

en: Export time in UTC
he: סוג ייצוא ב־UTC

en: Export type
he: סוג ייצוא

en: Export views as tables
he: ייצוא תצוגות כטבלאות

en: Expression
he: ביטוי

en: Extra
he: תוספת

en: Extra parameters for iconv
he: משתנים נוספים ל־iconv

en: FOREIGN KEY relationship has been added.
he: נוסף יחס מפתח זר (FOREIGN KEY).

en: FOREIGN KEY relationship has been removed.
he: יחס מפתח זר (FOREIGN KEY) הוסר.

en: Failed
he: נכשל

en: Failed attempts
he: ניסיונות כושלים

en: Failed building chart grid with imported config. Resetting to default config…
he: בניית רשת לתרשים נכשלה עם ההגדרות שייובאו. מתבצע איפוס להגדרות בררת המחדל…

en: Failed calculating value for rule '%s'.
he: חישוב הערך לכלל ‚%s’ נכשלה.

en: Failed evaluating precondition for rule '%s'.
he: הערכת התנאי המקדים לכלל ‚%s’ נכשלה.

en: Failed formatting string for rule '%s'.
he: עיצוב מחרוזת לכלל ‚%s’ נכשלה.

en: Failed parsing config file. It doesn't seem to be valid JSON code.
he: ניתוח קובץ ההגדרות נכשל. הוא לא נראה כמו קוד JSON תקני.

en: Failed running test for rule '%s'.
he: הרצת בדיקה לכלל ‚%s’ נכשלה.

en: Failed to connect to the reCAPTCHA service!
he: ההתחברות לשירות ה־reCAPTCHA נכשלה!

en: Failed to get description of column %s!
he: קבלת תיאור העמודה %s נכשלה!

en: Failed to get real row count.
he: ספירת השורות האמתית נכשלה.

en: Failed to read configuration file!
he: קריאת קובץ התצורה נכשלה!

en: Failed to rename table %1$s to %2$s!
he: שינוי שם הטבלה מ־%1$s ל־%2$s נכשל!

en: Favorite tables
he: טבלאות מועדפות

en: Favorites table
he: טבלת מועדפים

en: Feb
he: פברואר

en: February
he: פברואר

en: File %s already exists on server, change filename or check overwrite option.
he: הקובץ %s כבר קיים בשרת, נא לשנות את שם הקובץ או לסמן את אפשרות השכתוב.

en: File could not be read!
he: לא ניתן לקרוא את הקובץ!

en: Filter
he: מסנן

en: Filter queries by word/regexp:
he: סינון שאילתות לפי מילה/ביטוי רגולרי:

en: Filter rows
he: סינון שורות

en: Find and replace
he: חיפוש והחלפה

en: Find any errors in the query before executing it. Requires CodeMirror to be enabled.
he: איתור שגיאות בשאילתה בטרם הרצתה. דורש את הפעלת CodeMirror.

en: Find:
he: חיפוש:

[ctx: First page]
en: Begin
he: התחלה

en: Flush the table (FLUSH)
he: פינוי הטבלה (FLUSH)

en: Following settings will be applied globally and reset to default on server restart:
he: ההגדרות הבאות יחולו באופן גלובלי ויאופסו לבררת המחדל עם הפעלת השרת מחדש:

en: Font size
he: גודל הגופן

en: For default values, please enter just a single value, without backslash escaping or quotes, using this format: a
he: לערכי ברירת מחדל, אנא הכנס רק ערך בודד, ללא סימני ציטוט או לוכסנים, השתמש בתבנית הזאת : a

en: For display Options
he: לאפשרויות תצוגה

en: Foreign key checks
he: בדיקת מפתחות זרים

en: Foreign key limit
he: מגבלת מפתחות זרים

en: Format
he: תבנית

en: Format:
he: תבנית:

en: Formatting SQL…
he: ה־SQL מאורגן…

en: Fr
he: ו׳

en: Free memory
he: זיכרון פנוי

en: Free pages
he: דפים חופשיים

en: Free swap
he: פנוי בקובץ החלפה

en: Fri
he: יום שישי

en: Friday
he: ‏‏יום שישי

en: From general log
he: מהיומן הכללי

en: From slow log
he: מיומן האיטיים

en: Full texts
he: טקסטים מלאים

en: Function
he: פונקציה

en: Functions:
he: פונקציות:

en: Garbled Data
he: נתונים מעורבבים

en: General
he: כללי

en: General relation features
he: תכונות קשר כלליות

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Generate
he: ייצור

en: Generate password
he: יצירת ססמה

en: Geometry
he: פני השטח

en: Geometry %d:
he: גאומטריה %d:

en: Get more themes!
he: השג סגנונות נוספים!

en: Get support
he: קבל תמיכה

en: GiB
he: GB

en: Git information missing!
he: פרטי ה־Git חסרים!

en: Git revision:
he: מהדורה ב־Git:

en: Global privileges
he: הרשאות גלובליות

en: Go
he: ביצוע

en: Go back to previous page
he: חזרה לעמוד הקודם

en: Go back to this page
he: חזרה אחורה לעמוד זה

en: Go to database: %s
he: מעבר למסד נתונים: %s

en: Go to link:
he: מעבר לקישור:

en: Go to table: %s
he: מעבר לטבלה: %s

en: Grant
he: הענקה

en: Grant all privileges on database %s.
he: הענקת כל ההרשאות על מסד הנתונים %s.

en: Group queries
he: שאילתות קבוצתיות

en: Group queries, ignoring variable data in WHERE clauses
he: קיבוץ שאילתות, תוך התעלמות מנתונים משתנים בביטויי הכוונה (WHERE)

en: Groups:
he: קבוצות:

en: Hide arguments
he: הסתרת ארגונטים

en: Hide databases
he: הסתרת מסדי נתונים

en: Hide find and replace criteria
he: הסתרת תנאי החיפוש וההחלפה

en: Hide panel
he: הסתרת לוח

en: Hide partial dependencies list
he: הסתרת רשימת התלויות החלקיות

en: Hide query box
he: הסתרת תיבת שאילתות

en: Hide search criteria
he: הסתרת תנאי חיפוש

en: Hide search results
he: הסתרת תוצאות החיפוש

en: Hide table structure actions
he: הסתרת פעולות מבנה טבלה

en: Hide/show navigation items
he: הסתרה/הצגה של פריטי ניווט

en: Highlight pointer
he: סמן הדגשה

en: Highlight row pointed by the mouse cursor.
he: הדגשת שורות עליהן סמן העכבר מצביע.

en: Highlight selected rows.
he: הדגשת השורות הנבחרות.

en: Home
he: בית

en: Host
he: מארח

en: Host name
he: שם מארח

en: Host name:
he: שם מארח:

en: Hour
he: שעה

en: Hovering over a point will show its label.
he: מעבר מעל נקודה תציג את התווית שלה.

en: However on last run no data has been parsed, this usually means phpMyAdmin won't be able to finish this import unless you increase php time limits.
he: עם זאת, בהרצה האחרונה לא נותחו נתונים כלל, לרוב משמעות הדבר היא ש־phpMyAdmin לא יוכל להשלים יבוא זה אלמלא גבול זמן ההמתנה של ה־php יוגדל.

en: ID
he: קוד זיהוי

en: Icons
he: סמלים

en: If enabled, phpMyAdmin continues computing multiple-statement queries even if one of the queries failed.
he: אם אפשרות זו פעילה, phpMyAdmin ימשיך לחשב שאילתות מרובות משפטים אפילו אם אחת מהשאילתות נכשלה.

en: If enabled, user can enter any MySQL server in login form for cookie auth.
he: אם האפשרות פעילה, המשתמש יכול להיכנס לכל שרת MySQL דרך טופס הכניסה לטובת אימות באמצעות עוגיות.

en: If you experience any problems please submit a bug report manually.
he: אם אתה נתקל בבעיות אנא שלח דוח באגים ידנית.

en: Ignore
he: התעלמות

en: Ignore All
he: התעלמות מהכול

en: Ignore multiple statement errors
he: התעלמות משגיאות בריבוי משפטים

en: Immediate table locks %%
he: נעילות טבלאות מיידיות ב־%%

en: Immediate table locks: %s%%, this value should be above 95%%
he: נעילות טבלאות מיידיות: %s%%, הערך הזה אמור להיות מעל 95%%

en: Import
he: ייבוא

en: Import / export
he: ייבוא / ייצוא

en: Import defaults
he: בררות מחדל של ייבוא

en: Import from file
he: ייבוא מקובץ

en: Import has been successfully finished, %d query executed. | Import has been successfully finished, %d queries executed.
he[0]: הייבוא הושלם בהצלחה, הופעלה שאילתה אחת.
he[1]: הייבוא הושלם בהצלחה, הופעלו %d שאילתות.

en: Import monitor configuration
he: ייבוא תצורת מעקב

en: Import status
he: מצב ייבוא

en: Importing into the current server
he: מתבצע ייבוא לתוך השרת הנוכחי

en: Importing into the database "%s"
he: מתבצע ייבוא לתוך מסד הנתונים „%s”

en: Include table caption
he: כלול כותרת טבלה

en: Includes all privileges except GRANT.
he: כלול כל ההרשאות חוץ מ- GRANT.

en: Incomplete params
he: חסרים נתונים בפרמטרים

en: Increase {thread_cache_size}.
he: יש להגדיל את {thread_cache_size}.

en: Index
he: אינדקס

en: Index %s has been dropped.
he: אינדקס %s הוסר.

en: Index length
he: אורך אינדקס

en: Index name:
he: שם אינדקס:

en: Index type:
he: סוג אינדקס:

en: Indexes
he: אינדקסים

en: Indexes for table
he: אינדקסים לטבלה

en: Information
he: מידע

[ctx: Inline edit query]
en: Edit inline
he: עריכה במקום

en: Inner ring
he: טבעת פנימית

en: Inner ring %d:
he: טבעת פנימית %d:

en: InnoDB Status
he: מצב InnoDB

en: InnoDB buffer pool size
he: גודל מאגר החוצצים של InnoDB

en: InnoDB is usually the better choice for table engines.
he: InnoDB היא בחירה טובה יותר למנועי טבלאות.

en: InnoDB log size
he: גודל יומן ה־InnoDB

en: Ins
he: הכנסה

en: Insert
he: הכנסה

en: Insert another new row
he: הוספה נוספת של שורה חדשה

en: Insert as new row
he: הכנסה כשורה חדשה

en: Inside column:
he: בתוך העמודה:

en: Inside tables:
he: בתוך הטבלאות:

en: Insufficient space to save the file %s.
he: אין מספיק מקום לשמירת הקובץ %s.

en: Internal relationship has been added.
he: נוסף יחס פנימי.

en: Internal relationship has been removed.
he: הוסר יחס פנימי.

en: Internal relationships were successfully updated.
he: היחסים פנימיים עודכנו בהצלחה.

en: Invalid authentication type!
he: סוג האימות שגוי!

en: Invalid database:
he: מסד נתונים שגוי:

en: Invalid rule declaration on line %1$s, expected line %2$s of previous rule.
he: הצהרת כל שגויה בשורה %1$s, השורה הצפויה %2$s של כלל קודם.

en: Invalid rule declaration on line %s.
he: הצהרת כלל שגויה בשורה %s.

en: Invalid server index: %s
he: אינדקס השרת שגוי: %s

en: Invalid table name:
he: שם הטבלה שגוי:

en: Is InnoDB disabled?
he: InnoDB מושבת?

en: Issue
he: תקלה

en: It seems that the connection to server has been lost. Please check your network connectivity and server status.
he: נראה כי הקישור לשרת אבד. נא לבדוק את החיבור שלך לרשת ואת מצב השרת.

en: Jan
he: ינואר

en: January
he: ינואר

en: Javascript must be enabled past this point!
he: יש להפעיל Javascript מעבר לנקודה זו!

en: Jul
he: יולי

en: July
he: יולי

en: Jump to Log table
he: מעבר לטבלת היומן

en: Jump to database '%s'
he: קפיצה למסד הנתונים ‚%s’

en: Jump to database “%s”.
he: קפיצה אל מסד הנתונים „%s”.

en: Jun
he: יוני

en: June
he: יוני

en: Justification
he: הצדקה

en: Keyname
he: שם מפתח

en: KiB
he: KB

en: Kill
he: חיסול

en: Label column
he: תווית עמודה

en: Label key
he: מפתח תווית

en: Label:
he: תווית:

en: Language
he: שפה

en: Last check
he: נבדק לאחרונה

en: Last check:
he: נבדק לאחרונה:

[ctx: Last page]
en: End
he: סיום

en: Last update
he: עדכון אחרון

en: Last update:
he: עדכון אחרון:

en: Last version
he: הגרסה האחרונה

en: Length/Values
he: אורך/ערכים*

en: Let every user access this bookmark
he: אפשר לכל משתמש לגשת לכתובת מועדפת זאת

en: License
he: רשיון

en: Lines terminated with
he: שורות מסתיימות ב־

en: Lines terminated with:
he: שורות מסתיימות ב־:

en: Linestring
he: מחרוזת שורה

en: Linestring %d:
he: מחרוזת שורה %d:

en: Link not found!
he: קישור לא נמצא!

en: Link with main panel
he: קישור ללוח הראשי

en: Links to
he: מקושר אל

en: List of changes
he: רשימת שינויים

en: List of trusted proxies for IP allow/deny
he: רשימה של מתווכים מורשים להרשאה/דחייה של IP

en: Loading logs
he: היומנים נטענים

en: Loading…
he: בטעינה…

en: Local
he: מקומי

en: Local monitor configuration incompatible!
he: תצורת מעקב מקומית אינה תואמת!

en: Log SQL queries and their execution time, to be displayed in the console
he: תיעוד שאילתות SQL ואת זמן ההפעלה שלהן, יוצג במסוף

en: Log analysed, but no data found in this time span.
he: היומן עבר ניתוח, אך לא נמצאו נתונים בטווח זמן זה.

en: Log data loaded. Queries executed in this time span:
he: נתוני היומן נטענו. שאילתות שהופעלו בטווח זמן זה:

en: Log in
he: כניסה

en: Log name
he: שם דו"ח

en: Log out
he: יציאה

en: Log table filter options
he: תיעוד אפשרויות סינון טבלאות ביומן

en: Login Information
he: מידע כניסה

en: Login cookie store is lower than cookie validity configured in phpMyAdmin, because of this, your login will expire sooner than configured in phpMyAdmin.
he: חנות עוגיית כניסה נמוכה מתוקף עוגייה המוגדר בphpMyAdmin, בגלל זה, הכניסה שלך תפוג מוקדם יותר מאשר מוגדרת בphpMyAdmin.

en: Login without a password is forbidden by configuration (see AllowNoPassword)
he: כניסה ללא ססמה אסורה לפי ההגדרות (לחפש אחר AllowNoPassword)

en: Long query time
he: זמן שאילתה ארוך

en: MIME type
he: סוג MIME

en: Main panel
he: חלונית ראשית

en: Manage your settings
he: ניהול ההגדרות שלך

en: Managing Central list of columns
he: ניהול רשימה מרכזית של עמודות

en: Many temporary tables are being written to disk instead of being kept in memory.
he: טבלאות זמניות רבות נכתבות לכונן במקום שתישמרנה בזיכרון.

en: Mar
he: מרץ

en: March
he: מרץ

en: Matched rows:
he: שורות תואמות:

en: Max InnoDB log size
he: גודל יומן ה־InnoDB המרבי

en: Max: %s%s
he: מירבי: %s%s

en: Max_used_connections is at %s%% of max_connections, it should be below 80%%
he: הערך של Max_used_connections עומד על %s%% מתוך max_connections, הוא אמור להיות מתחת ל־80%%

en: Maximal length of created query
he: אורך מרבי של שאילתה שנוצרה

en: Maximum execution time
he: זמן ההרצה המרבי

en: Maximum items on first level
he: כמות הפריטים המרבית ברמה הראשונה

en: Maximum size for input field
he: גודל מרבי לשדה קלט

en: Maximum value:
he: ערך מרבי:

en: May
he: מאי

en: May be approximate. See [doc@faq3-11]FAQ 3.11[/doc].
he: כנראה הערכה. יש לעיין ב[doc@faq3-11]שו״ת 3.11[/doc].

en: Memory limit
he: מגבלת זיכרון

en: Metadata
he: נתוני על

en: Metadata for database %s
he: נתוני על של מסד הנתונים %s

en: Metadata for table %s
he: נתוני על של הטבלה %s

en: MiB
he: MB

en: Minimum size for input field
he: גודל מזערי לשדה קלט

en: Minimum value:
he: ערך מזערי:

en: Minor Version
he: גרסה מזערית

en: Minute
he: דקה

en: Missing connection parameters!
he: חסרים משתני חיבור!

en: Missing parameter:
he: חסר משתנה:

en: Missing reCAPTCHA verification, maybe it has been blocked by adblock?
he: אימות ה־reCAPTCHA חסר, יכול להיות שהוא נחסם על ידי חוסם פרסומות?

en: Missing value in the form!
he: ערך ריק בטופס!

en: Mo
he: ב׳

en: Modifications have been saved
he: שינויים נשמרו

en: Modify:
he: שינוי:

en: Mon
he: יום שני

en: Monday
he: ‏‏יום שני

en: Monitor refresh failed
he: רענון המעקב נכשל

en: More
he: עוד

en: More settings
he: הגדרות נוספות

en: Move columns
he: העברת עמודות

en: Move table to (database<b>.</b>table)
he: העברת טבלה אל (מסד נתונים<b>.</b>טבלה)

en: MyISAM concurrent inserts
he: הכנסות בו זמניות של MyISAM

en: MySQL Architecture
he: ארכיטקטורת MySQL

en: MySQL returned an empty result set (i.e. zero rows).
he: MySQL החזיר חבילת תוצאות ריקה (לדוגמא, אפס שורות).

en: MySQL said:
he: MySQL אמר:

en: NO
he: לא

en: Name
he: שם

en: Native MySQL authentication
he: אימות MySQL מובנה

en: Natural order
he: סדר טבעי

en: Navigation panel
he: חלונית ניווט

en: Navigation panel settings
he: הגדרות לוח ניווט

en: Navigation panel width
he: רוחב לוח ניווט

en: Navigation tree
he: עץ ניווט

en: New bookmark
he: סימנייה חדשה

en: New column name
he: שם חדש לעמודה

en: New database name
he: שם חדש למסד הנתונים

en: New name
he: שם חדש

en: New page name
he: שם עמוד חדש

en: New table name
he: שם חדש לטבלה

en: New template:
he: תבנית חדשה:

[ctx: Next month]
en: Next
he: הבא

[ctx: Next page]
en: Next
he: הבא

en: No
he: לא

en: No Password
he: ללא סיסמא

en: No Privileges
he: ללא הרשאות

en: No accounts selected.
he: לא נבחרו חשבונות.

en: No activity within %s seconds; please log in again.
he: לא התרחשה פעילות במהלך %s שניות, נא להיכנס שוב.

en: No auto-saved query
he: אין שאילתה שנשמרה אוטומטית

en: No bookmarks
he: אין סימניות

en: No change
he: ללא שינוי

en: No column selected.
he: לא נבחרו עמודות.

en: No columns in the central list. Make sure the Central columns list for database %s has columns that are not present in the current table.
he: אין עמודות ברשימה המרכזית. נא לוודא שלרשימת העמודות המרכזית של מסד הנתונים %s יש עמודות שאין קיימות בטבלה הנוכחית.

en: No data
he: אין נתונים

en: No data found
he: לא נמצאו נתונים

en: No data to display
he: אין נתונים להצגה

en: No data was received to import. Either no file name was submitted, or the file size exceeded the maximum size permitted by your PHP configuration. See [doc@faq1-16]FAQ 1.16[/doc].
he: לא התקבלו נתונים לייבוא. או שלא נשלח שום קובץ או שגודל הקובץ חרג מהגודל המרבי המותר בתצורת ה־PHP שלך. ניתן לעיין ב[doc@faq1-16]שו״ת 1.16[/doc].

en: No databases
he: אין מאגרי נתונים

en: No databases selected.
he: לא נבחר אף מסד נתונים.

en: No dependencies selected!
he: לא נבחרו תלויות!

en: No event with name %1$s found in database %2$s.
he: לא נמצא אירוע בשם %1$s במסד הנתונים %2$s.

en: No files available on server for import!
he: אין קבצים זמינים לייבוא בשרת!

en: No files found inside ZIP archive!
he: לא נמצאו קבצים בתוך ארכיון ה־ZIP!

en: No index defined!
he: אין אינדקסים מוגדרים!

en: No parameters found!
he: לא נמצאו משתנים!

en: No partial dependencies selected!
he: לא נמצאו תלויות חלקיות!

en: No privileges.
he: ללא הרשאות.

en: No routine is exportable. Required privileges may be lacking.
he: אין שגרה שניתן לייצא. יכול להיות שחסרות הרשאות.

en: No routine with name %1$s found in database %2$s.
he: לא נמצאה שגרה עם השם %1$s במסד הנתונים %2$s.

en: No row selected.
he: לא נבחרו שורות.

en: No such column
he: אין כזו עמודה

en: No tables found in database.
he: לא נמצאו טבלאות במסד הנתונים.

en: No tables selected.
he: לא נבחרו טבלאות.

en: No user found.
he: לא נמצאו משתמשים.

en: No versions selected.
he: לא נבחרו גרסאות.

en: None
he: ללא

en: Not a valid port number!
he: מספר הפתחה אינו תקין!

en: Not enough privilege to view server variables and settings. %s
he: אין מספיק הרשאות כדי לצפות במשתני והגדרות השרת. %s

en: Note: Enabling the database statistics here might cause heavy traffic between the web server and the MySQL server.
he: הערה: הפעלת סטטיסטיקות מאגר נתונים כאן יכולות לגרום לתעבורה כבדה בין השרת האינטרנט לשרת MySQL.

en: Note: If the file contains multiple tables, they will be combined into one.
he: לתשומת לבך: אם הקובץ מכיל מספר טבלאות הן תאוחדנה לאחת.

en: Note: MySQL privilege names are expressed in English.
he: הערה: שמות הרשאות MySQL מיוצגות באנגלית.

en: Note: Setting these options to 0 (zero) removes the limit.
he: הערה: הגדרת אפשרויות אלו אל 0 (אפס) יבטלו את ההגבלה.

en: Nov
he: נובמבר

en: November
he: נובמבר

en: Null
he: ריק

en: Number of rows per page
he: מספר של שורות לכל דף

en: Number of rows:
he: מספר שורות:

en: OFF
he: כבוי

en: OK
he: אישור

en: ON
he: פעיל

en: Oct
he: אוקטובר

en: October
he: אוקטובר

en: Official Homepage
he: דף הבית phpMyAdmin הרשמי

en: Open page
he: פתיחת עמוד

en: OpenDocument Spreadsheet
he: גיליון של OpenDocument

en: OpenDocument Text
he: טקסט של OpenDocument

en: Opened files rate: %s, this value should be less than 5 per hour
he: קצב קבצים פתוחים: %s, הערך הזה אמור להיות פחות מ־5 בשעה

en: Opening tables requires disk I/O which is costly. Increasing {table_open_cache} might avoid this.
he: פתיחת טבלאות דורשת פעילות קלט/פלט בכונן שהיא פעולה בזבזנית. הגדלת {table_open_cache} עשויה למנוע זאת.

en: Operations
he: פעולות

en: Optimize queries and/or use InnoDB to reduce lock wait.
he: שיפור שאילתות ו/או שימוש ב־InnoDB כדי להפחית את זמן ההמתנה לנעילות.

en: Optimize table
he: ייעול טבלה

en: Options
he: אפשרויות

en: Or
he: או

en: Or alternately go to 'Operations' tab of any database to set it up there.
he: או לחלופין יש לגשת ללשונית ‚פעולות’ של כל מסד נתונים כדי להגדיר אותו כאן.

en: Or:
he: או:

en: Order
he: סידור

en: Order by
he: סידור לפי

en: Original length
he: אורך מקורי

en: Original position
he: מיקום מקורי

en: Other
he: אחר

en: Other core settings
he: הגדרות ליבה אחרות

en: Outer ring
he: טבעת חיצונית

en: Outer ring:
he: טבעת חיצונית:

en: Output
he: פלט

en: Overhead
he: תקורה

en: Overwrite existing file(s)
he: שכתוב על קבצים קיימים

en: PHP extension:
he: הרחבות PHP:

en: PHP version:
he: גרסת PHP:

en: Page name
he: שם העמוד

en: Page number:
he: מספר העמוד:

en: Page titles
he: כותרות עמודים

en: Page-related settings
he: הגדרות תלויות עמוד

en: Pages containing data
he: דפים מכילים מידע

en: Pages to be flushed
he: דפים לריקון

en: Paper size
he: גודל דף

en: Parser:
he: מפענח:

en: Partial texts
he: טקסטים חלקיים

en: Partition maintenance
he: אחזקת מחיצות

en: Partition table
he: טבלת מחיצות

en: Password
he: סיסמא

en: Password Hashing Method
he: שיטת גיבוב ססמה

en: Password Hashing:
he: גיבוב ססמה:

en: Password is too long!
he: הססמה ארוכה מדי!

en: Password:
he: סיסמא:

en: Pause monitor
he: השהיית המעקב

en: Percentage of aborted clients
he: אחוז הלקוחות הנקטעים

en: Percentage of aborted connections
he: אחוז החיבורים הנקטעים

en: Percentage of slow queries
he: אחוז שאילתות אטיות

en: Percentage of temp tables on disk
he: אחוז הטבלאות הזמניות בכונן

en: Percentage of used connections
he: אחוז החיבורים בשימוש

en: Percentage of used open files limit
he: אחוז מגבלת הקבצים הפתוחים שנוצל

en: PiB
he: PB

en: Pick
he: בחירה

en: Please add at least one variable to the series!
he: נא להוסיף לסדרה משתנה אחד לפחות!

en: Please enter a valid HEX input
he: נא להקליד קלט הקסדצימלי (HEX) תקני

en: Please enter a valid URL
he: נא להקליד כתובת תקנית

en: Please enter a valid credit card number
he: נא להקליד מספר כרטיס אשראי תקני

en: Please enter a valid date
he: נא להקליד תאריך תקין

en: Please enter a valid date ( ISO )
he: נא להקליד תאריך תקני (ISO)

en: Please enter a valid date or time
he: נא להקליד תאריך או שעה תקניים

en: Please enter a valid email address
he: נא להקליד כתובת דוא״ל תקנית

en: Please enter a valid length!
he: נא להקליד אורך תקין!

en: Please enter a valid number
he: נא להקליד מספר תקני

en: Please enter a valid number!
he: נא להקליד מספר תקני!

en: Please enter a valid page name
he: נא להקליד שם עמוד תקני

en: Please enter a value between {0} and {1}
he: נא להקליד ערך בין {0} ל־{1}

en: Please enter a value between {0} and {1} characters long
he: נא להקליד ערך באורך של בין {0} ל־{1} תווים

en: Please enter a value greater than or equal to {0}
he: נא להקליד ערך שגדול או שווה ל־{0}

en: Please enter a value less than or equal to {0}
he: נא להקליד ערך שקטן או שווה ל־{0}

en: Please enter at least {0} characters
he: נא להקליד {0} תווים לפחות

en: Please enter no more than {0} characters
he: נא להקליד פחות מ־{0} תווים

en: Please enter only digits
he: נא להקליד ספרות בלבד

en: Please enter the same value again
he: נא להקליד את אותו הערך שוב

en: Please fix this field
he: נא לתקן את השדה הזה

en: Please note that phpMyAdmin is just a user interface and its features do not limit MySQL.
he: נא לשים לב כי phpMyAdmin הוא מנשק משתמש והתכונות שלו אינן מגבילות את MySQL.

en: Please see the documentation on how to update your column_info table.
he: נא לעיין בתיעוד על אופן עדכון טבלת ה־column_info שלך.

en: Please select a page to continue
he: נא לבחור עמוד כדי להמשיך

en: Please select column(s) for the index.
he: נא לבחור עמודות לאינדקס.

en: Please select the file you want to import.
he: נא לבחור את הקובץ לייבוא.

en: Please select the primary key or a unique key!
he: נא לבחור את המפתח העיקרי או מפתח ייחודי!

en: Plugins
he: תוספים

en: Point
he: נקודה

en: Point %d
he: נקודה %d

en: Point:
he: נקודה:

en: Polygon
he: מצולע

en: Polygon %d:
he: מצולע %d:

en: Portrait
he: אנכי

en: Position
he: מיקום

en: Possible performance issues
he: תקלות ביצועים אפשריות

en: Press escape to cancel editing.
he: יש ללחוץ על escape כדי לבטל את העריכה.

en: Preview SQL
he: הצגה מקדימה של SQL

[ctx: Previous month]
en: Prev
he: הקודם

[ctx: Previous page]
en: Previous
he: הקודם

en: Primary
he: ראשי

en: Primary key added.
he: נוסף מפתח עיקרי.

en: Primary key default sort order
he: אופן סידור המפתח הראשי כבררת מחדל

en: Print
he: הדפסה

en: Print view
he: תצוגת הדפסה

en: Privileges
he: הרשאות

en: Privileges for %s
he: הרשאות עבור %s

en: Problems with indexes of table `%s`
he: בעיות עם אינדקסים של טבלה `%s`

en: Procedure
he: נוהל

en: Procedures
he: נהלים

en: Procedures:
he: נהלים:

en: Processes
he: תהליכים

en: Processing request
he: הבקשה בהליכי עיבוד

en: Profiling results
he: תוצאות החקירה

en: Propose table structure
he: הצעת מבנה טבלה

en: Protocol version:
he: גירסת פרוטוקול:

en: Proxy password
he: ססמת המתווך

en: Proxy url
he: כתובת מתווך

en: Proxy username
he: שם משתמש במתווך

en: Put columns names in the first row
he: תיעוד שמות העמודות בשורה הראשונה

en: Query
he: שאילתה

en: Query cache disabled
he: זיכרון מטמון השאילתות מושבת

en: Query cache efficiency
he: יעילות מטמון שאילתה

en: Query cache usage
he: זיכרון מטמון בשימוש

en: Query cache used
he: שאילתות מטמון בשימוש

en: Query error
he: שגיאת שאילתה

en: Query results operations
he: פעולות תוצאות שאילתה

en: Query statistics
he: סטטיסטיקת תשאולים

en: Query took %01.4f seconds.
he: השאילתה ארכה %01.4f שניות.

en: Query window
he: חלון שאילתה

en: Questions
he: שאלות

en: Questions below 1,000
he: שאלות מתחת ל־1,000

en: Quick steps to set up advanced features:
he: צעדים מהירים להגדרת תכונות מתקדמות:

en: Range search
he: חיפוש טווח

en: Rate of aborted clients
he: קצב הלקוחות שנקטעו

en: Rate of aborted connections
he: קצב החיבורים הנקטעים

en: Rate of open files
he: קצב פתיחת קבצים

en: Rate of reading next table row
he: קצב קריאת השורה הבאה בטבלה

en: Rate of reading next table row: %s, this value should be less than 1 per hour
he: קצב קריאת השורה הבאה בטבלה: %s, ערך זה אמור להיות פחות מ־1 בשעה

en: Rate of table open
he: קצב פתיחת טבלאות

en: Rate of temporary tables being written to disk: %s, this value should be less than 1 per hour
he: קצב הטבלאות הזמניות שנכתבות לכונן: %s, ערך זה אמור להיות פחות מ־1 בשעה

en: Re-login to phpMyAdmin to load the updated configuration file.
he: כניסה מחדש ל־phpMyAdmin כדי לטעון את קובץ התצורה המעודכן.

en: Re-type
he: הקלדה נוספת

en: Re-type:
he: הקלדה מחדש:

en: Read requests
he: בקשות קריאה

en: Received
he: התקבל

en: Recently used table
he: טבלה שהייתה בשימוש לאחרונה

en: Recently used tables
he: טבלאות שהיו בשימוש לאחרונה

en: Recommendation
he: המלצה

en: Refresh
he: רענון

en: Relation table
he: טבלת יחסים

en: Relational display
he: תצוגה יחסית

en: Relational key
he: מפתח יחסי

en: Relationships
he: יחסים

en: Reload navigation panel
he: טעינת לוח הניווט מחדש

en: Reload page
he: רענון העמוד

en: Reloading the privileges
he: טוען מחדש הרשאות

en: Remember file name template
he: שמירת תבנית שם קובץ

en: Remember table's sorting
he: שמירת סדר הטבלה

en: Remove database
he: הסרת מסד הנתונים

en: Remove from central columns
he: הסרה מהעמודות המרכזיות

en: Remove redundant columns
he: הסרת עמודות מיותרות

en: Remove selected
he: הסרת נבחרים

en: Remove selected user accounts
he: הסרת חשבונות המשתמשים שנבחרו

en: Remove this column
he: הסרת עמודה זו

en: Removing Selected Users
he: הסרת המשתמש הנבחרים

en: Rename database to
he: שינוי שם מסד הנתונים לשם

en: Rename table to
he: שינוי שם טבלה אל

en: Rename to
he: שינוי שם טבלה לשם

en: Rename view to
he: שינוי שם התצוגה אל

en: Renaming databases
he: שמות מסדי הנתונים משתנים

en: Repair
he: תיקון

en: Repair table
he: תיקון טבלה

en: Replace NULL with
he: החלפת NULL בתו

en: Replace NULL with:
he: החלפת NULL ב־:

en: Replace table prefix
he: החלפת קידומת הטבלה

en: Replace table with prefix
he: החלפת טבלה בקידומת

en: Replace with:
he: החלפה ב־:

en: Replicated
he: משוכפל

en: Replication
he: שכפול

en: Report
he: דיווח

en: Request aborted!!
he: הבקשה בוטלה!!

en: Request failed!!
he: הבקשה נכשלה!!

en: Requires SSL-encrypted connections.
he: נדרשים חיבורים בהצפנת SSL.

en: Reset
he: איפוס

en: Reset all
he: איפוס הכול

en: Resource limits
he: גבולות משאבים

en: Restore column order
he: שחזור סדר עמודות

en: Restrict login to MySQL server
he: הגבלת גישה לשרת MySQL

en: Resume monitor
he: המשך המעקב

en: Retain query box
he: שימור תוכן תיבת השאילתה

en: Revoke
he: שלילה

en: Revoke all active privileges from the users and delete them afterwards.
he: שלילת כל ההרשאות הפעילות מהמשתמשים ומחיקתם לאחר מכן.

en: Right-click the column name to copy it to your clipboard.
he: יש ללחוץ על שם העמודה עם הכפתור הימני כדי להעתיק אותו ללוח הגזירים שלך.

en: Routine
he: שגרה

en: Row length
he: אורך שורה

en: Row marker
he: סמן שורות

en: Row size
he: גודל שורה

en: Row statistics
he: סטטיסטיקת שורה

en: Rows
he: שורות

en: Rows:
he: שורות:

en: Rule details
he: פרטי כלל

en: Run SQL query/queries on database %s
he: הרצת את שאילתה/שאילתות על מסד הנתונים %s

en: Run SQL query/queries on server “%s”
he: הרצת את שאילתה/שאילתות על השרת „%s”

en: Run SQL query/queries on table %s
he: הרצת את שאילתה/שאילתות על הטבלה „%s”

en: SHA256 password authentication
he: אימות ססמה SHA256

en: SQL Query Console
he: מסוף שאילתות SQL

en: SQL Query box
he: תיבת שאילתת SQL

en: SQL compatibility mode
he: מצב תאימות SQL

en: SQL history
he: היסטוריית SQL

en: SQL queries
he: שאילתות SQL

en: SQL queries settings.
he: הגדרות שאילתות SQL.

en: SQL query
he: שאילתת SQL

en: SQL query on database <b>%s</b>:
he: שאילתת SQL על מסד הנתונים <b>%s</b>:

en: SQL query:
he: שאילתת SQL:

en: SSL is not being used
he: לא נעשה שימוש ב־SSL

en: SSL is used
he: נעשה שימוש ב־SSL

en: Sa
he: ש׳

en: Sat
he: שבת

en: Saturday
he: שבת

en: Save
he: שמירה

en: Save & close
he: שמירה וסגירה

en: Save as PHP file
he: שמירה כקובץ PHP

en: Save as file
he: שמירה כקובץ

en: Save directory
he: שמירת תיקייה

en: Save edited data
he: שמירת נתונים שנערכו

en: Save on server
he: שמירה על השרת

en: Save on server in the directory <strong>%s</strong>
he: שמירה בשרת בתיקיית <strong>%s</strong>

en: Save page
he: שמירת עמוד

en: Save page as
he: שמירת עמוד בשם

en: Save to selected page
he: שמירה לעמוד הנבחר

en: Saved bookmarked search:
he: חיפושים שנשמרו כסימניות:

en: Script timeout passed, if you want to finish import, please %sresubmit the same file%s and import will resume.
he: תום זמן ההמתנה של הסקריפט עבר, אם ברצונך לסיים את הייבוא נא %sלשלוח מחדש את אותו הקובץ%s והייבוא יימשך.

en: Search
he: חיפוש

en: Search in database
he: חיפוש במסד הנתונים

en: Search this list
he: חיפוש ברשימה הזאת

en: Search this table
he: חיפוש בטבלה זו

en: Search:
he: חיפוש:

en: Searching
he: מתבצע חיפוש

en: Second
he: שנייה

en: Secret passphrase used for encrypting cookies in [kbd]cookie[/kbd] authentication.
he: מילת צופן שמשמשת להצפנת עוגיות באימות עם [kbd]עוגיות[/kbd].

en: Security
he: אבטחה

en: See more
he: הצגת עוד

en: See table structure
he: הצגת מבנה הטבלה

en: Select Foreign Key
he: נא לבחור מפתח זר

en: Select a column.
he: נא לבחור עמודה.

en: Select a table
he: נא לבחור טבלה

en: Select a template
he: בחירת טבלה

en: Select all
he: בחירת הכול

en: Select at least one of the options!
he: נא לבחור לפחות באחת מהאפשרויות!

en: Select column:
he: בחירת עמודה:

en: Select database first
he: נא לבחור מסד נתונים קודם

en: Select database:
he: בחירת מסד נתונים:

en: Select from the web server upload directory <b>%s</b>:
he: נא לבחור מתיקיית ההעלאה של השרת <b>%s</b>:

en: Select one…
he: נא לבחור אחד…

en: Select page
he: בחירת עמוד

en: Select referenced key
he: בחירת מפתח עם הפניה

en: Select table:
he: בחירת טבלה:

en: Select two columns
he: נא לבחור שתי עמודות

en: Select two different columns
he: יש לבחור שתי עמודות נפרדות

en: Selected dependencies are as follows:
he: אלו הן התלויות הנבחרות:

en: Selected partial dependencies are as follows:
he: התלויות החלקיות שנבחרו הן:

en: Send error report
he: שליחת דוח שגיאה

en: Send error reports
he: שליחת דוחות שגיאה

en: Sent
he: נשלח

en: Sep
he: ספטמבר

en: September
he: ספטמבר

en: Server
he: שרת

en: Server %d
he: שרת %d

en: Server Choice:
he: בחירת שרת:

en: Server ID
he: קוד שרת (ID)

en: Server charset:
he: קידוד לשרת:

en: Server configuration
he: הגדרות שרת

en: Server connection collation
he: איסוף חיבור שרת

en: Server connection:
he: חיבור לשרת:

en: Server default
he: בררת המחדל של השרת

en: Server hostname
he: שם המארח לשרת

en: Server name template
he: תבנית שם שרת

en: Server port
he: פתחת השרת

en: Server running with Suhosin. Please refer to %sdocumentation%s for possible issues.
he: השרת פעיל עם Suhosin. נא לעיין ב%sתיעוד%s כדי לחקור עוד על תקלות אפשריות.

en: Server socket
he: שקע לשרת

en: Server type:
he: סוג שרת:

en: Server variables and settings
he: משתני והגדרות שרת

en: Server version:
he: גרסת שרת:

en: Server-level tabs
he: טאבים ברמת השרת

en: Server:
he: שרת:

en: Servers
he: שרתים

en: Servers display options.
he: אפשרויות הצגת שרתים.

en: Session timezone
he: אזור הזמן של ההפעלה

en: Session value
he: ערך זמן חיבור (Session)

en: Set import and export directories and compression options.
he: הגדרת תיקיות ייבוא וייצוא לרבות אפשרויות דחיסה.

en: Set log_output to %s
he: הגדרת הערך של log_output לערך %s

en: Set long_query_time to %d seconds.
he: הגדרת long_query_time ל־%d שניות.

en: Set some commonly used options.
he: הגדרת מגוון אפשרויות נפוצות.

en: Set to 0 to collapse navigation panel.
he: יש להגדיר ל־0 כדי לכווץ את לוח הניווט.

en: Set {slow_launch_time} to 1s or 2s to correctly count threads that are slow to launch.
he: יש להגדיר את {slow_launch_time} לשנייה או 2 שניות כדי לספור נכון את תהליכי המשנה שטעינתם אטית.

en: Setting {concurrent_insert} to 1 reduces contention between readers and writers for a given table. See also <a href="https://dev.mysql.com/doc/refman/5.5/en/concurrent-inserts.html">MySQL Documentation</a>
he: הגדרת {concurrent_insert} ל־1 מקטינה את המחלוקת בין הקוראים והכותבים לטבלה מסוימת. ניתן גם לעיין ב<a href="https://dev.mysql.com/doc/refman/5.5/en/concurrent-inserts.html">תיעוד של MySQL</a>

en: Settings
he: הגדרות

en: Settings for phpMyAdmin developers.
he: הגדרות למפתחי phpMyAdmin.

en: Settings for the table structure (list of columns).
he: הגדרת מבנה הטבלה (רשימת עמודות).

en: Settings that didn't fit anywhere else.
he: הגדרות שאינן מתאימות לאף סיווג אחר.

[ctx: Short month name]
en: May
he: מאי

[ctx: Short week day name]
en: Sun
he: יום ראשון

en: Show
he: הצגה

en: Show "Drop database" link to normal users
he: הצגת קישור „השמטת מסד נתונים” למשתמשים רגילים

en: Show Full Queries
he: הראה שאילתות שלמות

en: Show PHP information
he: ראיית מידע PHP

en: Show SQL queries
he: הצגת שאילתות SQL

en: Show all
he: הצגת הכול

en: Show arguments
he: הצגת ארגומנטים

en: Show color
he: ראיית צבע

en: Show column comments
he: הצגת הערות לעמודה

en: Show create database form
he: הצגת טופס יצירת מסד נתונים

en: Show creation timestamp
he: הצגת חותמת זמן היצירה

en: Show databases navigation as tree
he: הצגת ניווט בין מסדי נתונים כעץ

en: Show detailed MySQL server information
he: הצגת פירוט נרחב על שרת ה־MySQL

en: Show events in tree
he: הצגת אירועים בעץ

en: Show field types
he: הצגת סוגי שדות

en: Show find and replace criteria
he: הצגת תנאי החיפוש וההחלפה

en: Show form
he: הצגת טופס

en: Show functions in tree
he: הצגת פונקציות בעץ

en: Show grid
he: הראה רשת

en: Show hidden items
he: הצגת פריטים מוסתרים

en: Show hidden navigation tree items.
he: הצגת פריטי עץ ניווט נסתרים.

en: Show hint
he: הצגת רמז

en: Show last check timestamp
he: הצגת חותמת זמן הבדיקה האחרונה

en: Show last update timestamp
he: הצגת חותמת זמן העדכון האחרון

en: Show logo in navigation panel.
he: הצגת לוגו בחלונית הניווט.

en: Show me the possible partial dependencies based on data in the table
he: להציג לי את התלויות החלקיות האפשריות על בסיס הנתונים בטבלה

en: Show panel
he: הצגת לוח

en: Show phpinfo() link
he: הצגת קישור phpinfo()‎

en: Show procedures in tree
he: הצגת תהליכים בעץ

en: Show query box
he: הצגת תיבת שאילתות

en: Show query history at start
he: הצגת היסטוריית שאילתות בהתחלה

en: Show report details
he: הצגת פרטי דוח

en: Show search criteria
he: הצגת תנאי חיפוש

en: Show search results
he: הצגת תוצאות החיפוש

en: Show server listing as a list instead of a drop down.
he: הצגת רישום השרתים כרשימה במקום תפריט נגלל.

en: Show statistics
he: הצגת סטטיסטיקה

en: Show table charset
he: הצגת ערכת התווים של הטבלה

en: Show table comments
he: הצגת הערות טבלה

en: Show tables in tree
he: הצגת טבלאות בעץ

en: Show this query here again
he: הראה את שאילתה כאן שוב

en: Show views in tree
he: הצג תצוגות בעץ

en: Show/hide columns
he: הצגה/הסתרה של עמודות

en: Show:
he: הצגה:

en: Showing bookmark
he: הצגת סימנייה

en: Showing rows %1$s - %2$s.
he: מוצגות השורות %1$s-%2$s.

en: Showing rows %1s - %2s
he: מוצגות שורות %1s‏ - %2s

en: Shows link to [a@https://php.net/manual/function.phpinfo.php]phpinfo()[/a] output.
he: הצגת קישור אל הפלט של [a@https://php.net/manual/function.phpinfo.php]phpinfo()‎[/a].

en: Simulate query
he: הדמיית שאילתה

en: Since grouping of INSERTs queries has been selected, INSERT queries into the same table are also being grouped together, disregarding of the inserted data.
he: מאחר שנבחר קיבוץ של שאילתות הוספה (INSERT), שאילתות הוספה (INSERT) לאותה הטבלה יקובצו גם הן יחדיו, תוך התעלמות מהנתונים המתווספים.

en: Sit tight! It may take few seconds depending on data size and column count of the table.
he: עוד רגע קט! יכול להיות שהתהליך יארוך מספר שניות כתלות בגודל הנתונים ומספר העמודות שבטבלה.

en: Size
he: גודל

en: Slow launch time
he: זמן הפעלה אטי

en: Slow query logging
he: רישום שאילתות אטיות

en: Slow query rate
he: קצב שאילתות אטיות

en: Slow_launch_time is above 2s.
he: Slow_launch_time הוא מעל 2 שניות.

en: Sort
he: סידור

en: Sort by key
he: סידור לפי מפתח

en: Sort order:
he: אופן הסידור:

en: Sort rows
he: סידור שורות

en: Sort:
he: סידור:

en: Source database `%s` was not found!
he: מסד נתוני המקור ‚%s’ לא נמצא!

en: Space usage
he: שימוש מקום

en: Spatial column
he: עמודה מרחבית

en: Start auto refresh
he: התחלת רענון אוטומטי

en: Startup
he: הפעלה

en: State
he: מצב

en: Statements
he: משפטים

en: Statements to track
he: משפטים למעקב

en: Status
he: מצב

en: Step 3.
he: שלב 3.

en: Stop auto refresh
he: עצירת רענון אוטומטי

en: Storage Engine
he: מנוע אחסון

en: Storage engines
he: מנועי אחסון

en: Structure
he: מבנה

en: Structure and data
he: מבנה ונתונים

en: Structure of %s
he: מבנה של %s

en: Structure only
he: מבנה בלבד

en: Structure snapshot
he: העתק של המבנה

en: Su
he: א׳

en: Submit
he: שליחה

en: Submit Query
he: שליחת שאילתה

en: Submit error report
he: שליחת דוח שגיאה

en: Submit query
he: שליחת שאילתה

en: Succeeded
he: הצליח

en: Success
he: הצלחה

en: Successfully deleted the page
he: העמוד נמחק בהצלחה

en: Suhosin warning
he: אזהרת Suhosin

en: Sum
he: סכום

en: Sum of grouped rows:
he: סיכום שורות מקובצות:

en: Sun
he: יום א׳

en: Sunday
he: ‏‏יום ראשון

en: Switch to %svisual builder%s
he: מעבר ל%sבונה החזותי%s

en: Switch to copied database
he: מעבר למסד הנתונים שהועתק

en: Switch to copied table
he: מעבר לטבלה שהועתקה

en: Switch to dark theme
he: החלפה לערכת עיצוב כהה

en: Syntax to use when inserting data
he: תחביר לשימוש לצורך הוספת נתונים

en: System CPU usage
he: ניצול מעבד המערכת

en: System memory
he: זיכרון מערכת

en: System swap
he: קובץ החלפה של המערכת

en: Tab that is displayed when entering a database.
he: לשונית שמופיעה בעת כניסה למסד הנתונים.

en: Tab that is displayed when entering a server.
he: לשונית שמוצגת בעת כניסה לשרת.

en: Tab that is displayed when entering a table.
he: לשונית שמופיעה בעת כניסה לטבלה.

en: Table
he: טבלה

en: Table %1$s has been altered successfully. Privileges have been adjusted.
he: הטבלה %1$s נערכה בהצלחה. ההרשאות השתנו.

en: Table %1$s has been renamed to %2$s.
he: שם הטבלה %1$s הוחלף לשם %2$s.

en: Table %s already exists!
he: הטבלה %s כבר קיימת!

en: Table %s has been copied to %s.
he: הטבלה %s הועתקה ל־%s.

en: Table %s has been copied to %s. Privileges have been adjusted.
he: הטבלה %s הועתקה ל־%s. ההרשאות עברו התאמה.

en: Table %s has been dropped.
he: הטבלה %s נשמטה.

en: Table %s has been emptied.
he: הטבלה %s רוקנה.

en: Table %s has been flushed.
he: הטבלה %s אופסה.

en: Table %s has been moved to %s.
he: הטבלה %s הועברה ל־%s.

en: Table %s has been moved to %s. Privileges have been adjusted.
he: הטבלה %s הועברה ל־%s. ההרשאות עברו התאמה.

en: Table alias
he: כינוי לטבלה

en: Table caption
he: כותרת טבלה

en: Table comments
he: הערות לטבלה

en: Table comments:
he: הערות לטבלה:

en: Table lock wait rate
he: קצב המתנה לנעילת טבלאות

en: Table lock wait rate: %s, this value should be less than 1 per hour
he: קצב המתנה לנעילת טבלאות: %s, הערך הזה אמור להיות מתחת ל־1 לשעה

en: Table maintenance
he: אחזקת טבלה

en: Table name template
he: תבנית שם טבלה

en: Table navigation bar
he: סרגל ניווט בטבלה

en: Table of contents
he: תוכן עניניים

en: Table options
he: אפשרויות טבלה

en: Table search
he: חיפוש טבלאות

en: Table structure
he: מבנה טבלה

en: Table structure for table
he: מבנה טבלה עבור טבלה

en: Table-level tabs
he: טאבים ברמת הטבלה

en: Table-specific privileges
he: הרשאות ספציפיות-לטבלאות

en: Tables
he: טבלאות

en: Tables display options.
he: אפשרויות הצגת טבלאות.

en: Tables:
he: טבלאות:

en: Tabs
he: טאבים

en: Taking you to next step…
he: התקדמות לשלב הבא…

en: Taking you to the target site.
he: מתבצעת העברה לאתר היעד.

en: Target database `%s` was not found!
he: מסד נתוני היעד ‚%s’ לא נמצא!

en: Temp disk rate
he: קצב זמניות בכונן

en: Template name
he: שם טבלה

en: Template was created.
he: נוצרה תבנית.

en: Template was deleted.
he: תבנית נמחקה.

en: Template was loaded.
he: נטענה תבנית.

en: Template was updated.
he: תבנית עודכנה.

en: Template:
he: תבנית:

en: Test
he: בדיקה

en: Text
he: טקסט

en: Text fields
he: שדות טקסט

en: Textarea columns
he: עמודות אזורי טקסט

en: Texy! text
he: טקסי! טקסט

en: Th
he: ה

en: Thank you for submitting this report.
he: תודה לך על משלוח הדוח.

en: The $cfg['TempDir'] (%s) is not accessible. phpMyAdmin is not able to cache templates and will be slow because of this.
he: ההגדרה $cfg['TempDir'] (%s) אינה נגישה. ל־phpMyAdmin אין אפשרות לשמור תבניות והמערכת תאט בעקבות כך.

en: The %s file is not available on this system, please visit %s for more information.
he: הקובץ %s אינו זמין במערכת זו, נא לבקר בכתובת %s למידע נוסף.

en: The InnoDB log file size is inadequately large.
he: גודל קובץ היומן של InnoDB גדול באופן בלתי הולם.

en: The InnoDB log file size is not an appropriate size, in relation to the InnoDB buffer pool.
he: קובץ הרישום של InnoDB אינו בגודל מתאים, ביחס למאגר החוצצים של InnoDB.

en: The backed up query was:
he: השאילתה שגובתה היא:

en: The bookmark has been deleted.
he: הסימנייה נמחקה.

en: The central list of columns for the current database is empty.
he: רשימת העמודות המרכזית עבור מסד הנתונים הנוכחי ריקה.

en: The columns have been moved successfully.
he: העמודות הועברו בהצלחה.

en: The configuration file now needs a secret passphrase (blowfish_secret).
he: קובץ התצורה צריכה ביטוי סיסמה סודית (blowfish_secret).

en: The configuration storage is not ready for the central list of columns feature.
he: אחסון התצורה לא מוכן לתכונת רשימת העמודות המרכזית.

en: The curl extension was not found and allow_url_fopen is disabled. Due to this some features such as error reporting or version check are disabled.
he: הרחבת ה־curl לא נמצאה והאפשרות allow_url_fopen מושבתת. עקב כך חלק מהתכונות כגון דיווח על שגיאות או בדיקת גרסאות מושבתות.

en: The database name is empty!
he: שם מסד הנתונים ריק!

en: The database name is not known for this query in the server's logs.
he: שם מסד הנתונים אינו ידוע עבור שאילתה זו ביומני השרת.

en: The definition of a stored function must contain a RETURN statement!
he: הגדרה של פונקציה מאוחסנת חייבת להכיל משפט RETURN!

en: The following actions will be performed:
he: הפעולות הבאות תבוצענה:

en: The host name is empty!
he: שם המארח ריק!

en: The maximum amount of used connections is getting close to the value of {max_connections}.
he: המספר המרבי של חיבורים בשימוש מתקרב לערך {max_connections}.

en: The mbstring PHP extension was not found and you seem to be using a multibyte charset. Without the mbstring extension phpMyAdmin is unable to split strings correctly and it may result in unexpected results.
he: תוספת mbstring לא נמצאה וזה נראה כי אתה משתמש בקידוד multibyte. ללא תוספת mbstring מותקנת, phpMyAdmin אינו יכול לחלק מחרוזות באופן תקין וזה יכול לגרום לתוצאות לא רצויות.

en: The number of open files is approaching the max number of open files.  You may get a "Too many open files" error.
he: מספר הקבצים הפתוחים מגיע לסף המרבי של קבצים פתוחים.  יתכן ותתקבל שגיאת „יותר מדי קבצים פתוחים”.

en: The number of opened files is at %s%% of the limit. It should be below 85%%
he: מספר הקבצים הפתוחים עומד על %s%% מתוך המגבלה. הערך הזה אמור להיות מתחת ל־85%%

en: The password for %s was changed successfully.
he: הסיסמא עבור %s שונתה בהצלחה.

en: The password is empty!
he: הססמה ריקה!

en: The passwords aren't the same!
he: הססמאות אינן זהות!

en: The phpMyAdmin configuration storage has been deactivated. %sFind out why%s.
he: אחסון התצורה של phpMyAdmin הושבת. %sזאת הסיבה%s.

en: The phpMyAdmin configuration storage is not completely configured, some extended features have been deactivated. %sFind out why%s.
he: אחסון התצורה של phpMyAdmin לא מוגדר לחלוטין, חלק מהתכונות המורחבות הושבתו. %sהסיבה%s.

en: The plot can be resized by dragging it along the bottom right corner.
he: ניתן לשנות את גודל התרשים על ידי גרירתו לאורך הפינה הימנית התחתונה.

en: The primary key has been dropped.
he: המפתח הראשי הוסר.

en: The privileges were reloaded successfully.
he: ההרשאות נטענו מחדש בהצלחה.

en: The profile has been updated.
he: הפרופיל עודכן בהצלחה.

en: The rate of opening files is high.
he: קצב פתיחת קבצים גבוה.

en: The rate of opening tables is high.
he: קצב פתיחת הטבלאות גבוה.

en: The rate of reading the next table row is high.
he: קצב קריאת השורה הבאה בטבלה גבוה.

en: The requested page was not found in the history, it may have expired.
he: העמוד המבוקש לא נמצא בהיסטוריה, יתכן שהוא פג.

en: The row has been deleted.
he: השורה נמחקה.

en: The secret passphrase in configuration (blowfish_secret) is too short.
he: מילת הצופן הסודית בהגדרות שלך (blowfish_secret) קצרה מדי.

en: The selected user was not found in the privilege table.
he: המשתמש שנבחר לא נמצא בטבלת ההרשאות.

en: The selected users have been deleted successfully.
he: המשתמשים הנבחרים נמחקו בהצלחה.

en: The server is not responding.
he: השרת אינו מגיב.

en: The slow query log is disabled.
he: רישום השאילתות האטיות מושבת.

en: The table name is empty!
he: שם הטבלה ריק!

en: The thread cache is set to 0
he: מטמון תהליכי המשנה מוגדר ל־0

en: The user %s already exists!
he: שם המשתמש %s כבר קיים!

en: The user name is empty!
he: שם המשתמש ריק!

en: The web server does not have permission to save the file %s.
he: לשרת אין הרשאה לשמור את קובץ %s.

en: There are too many threads that are slow to launch.
he: יש יותר מדי תהליכי משנה שטעינתם אטית.

en: There is no detailed status information available for this storage engine.
he: אין מידע מצב מפורט על מנוע אחסון זה.

en: This Host
he: מארח זה

en: This MySQL server does not support the %s storage engine.
he: שרת MySQL לא תומך במנוע אחסון %s.

en: This action may change some of the columns definition.<br/>Are you sure you want to continue?
he: פעולה זו עשויה לשנות חלק מהגדרת העמודות.<br/>להמשיך בפעולה?

en: This column shows the amount of identical queries that are grouped together. However only the SQL query itself has been used as a grouping criteria, so the other attributes of queries, such as start time, may differ.
he: עמודה זו מציעה את כמות השאילתות הזהות שמקובצות יחד. עם זאת, רק שאילתת ה־SQL עצמה משמשת כקריטריון לקיבוץ, כך שמאפיינים נוספים של השאילתה, כגון מועד ההפעלה, עשויים להיות שונים.

en: This field is required
he: שדה זה נחוץ

en: This generally happens in case of general system overload as it is pretty simple operations. You might want to monitor your system load carefully.
he: מצב כזה קורה בדרך כלל עקב עומס כללי על המערכת כיוון שמדובר בפעולות יחסית פשוטות. אולי מוטב לך לעקוב אחר העומס במערכת שלך ביתר קפידה.

en: This operation could take a long time. Proceed anyway?
he: תהליך זה יכול לקחת זמן רב. להמשיך בכל מקרה?

en: This operation will attempt to convert your data to the new collation. In rare cases, especially where a character doesn't exist in the new collation, this process could cause the data to appear incorrectly under the new collation; in this case we suggest you revert to the original collation and refer to the tips at
he: פעולה זו תנסה להמיר את הנתונים לאוסף חדש. במקרים נדירים, במיוחד היכן שיש תו שאינו קיים באוסף החדש, תהליך זה עשוי לגרום לנתונים להופיע בצורה שגויה באוסף החדש, במקרה שכזה אנו ממליצים לשחזר את האוסף המקורי ולפנות לעצות תחת

en: This usually means there is a syntax error in it, please check any errors shown below.
he: על פי רוב משמעות הדבר היא שיש שגיאת תחביר, נא לעיין בשגיאות שמופיעות להלן.

en: This view has at least this number of rows. Please refer to %sdocumentation%s.
he: לתצוגה זו יש לפחות מספר כזה של שורות. נא לפנות ל%sתיעוד%s.

en: Thread cache
he: מטמון תהליכי משנה

en: Thread cache is disabled, resulting in more overhead from new connections to MySQL.
he: מטמון תהליכי המשנה מושבת, מצב זה גורם לעומס מוסף עקב חיבורים חדשים ל־MySQL.

en: Thread cache is not efficient.
he: מטמון תהליכי המשנה אינו יעיל.

en: Threads that are slow to launch
he: תהליכי משנה שהטעינה שלהם אטית

en: Thu
he: יום חמישי

en: Thursday
he: ‏‏יום חמישי

en: TiB
he: TB

en: Time
he: זמן

en: Title of browser window when a database is selected.
he: כותרת חלון הדפדפן כאשר נבחר מסד נתונים.

en: Title of browser window when a server is selected.
he: כותרת חלון הדפדפן כאשר נבחר שרת.

en: Title of browser window when a table is selected.
he: כותרת חלון הדפדפן בעת בחירת טבלה.

en: Title of browser window when nothing is selected.
he: כותרת חלון הדפדפן כאשר לא נבחר שום דבר.

en: To zoom in, select a section of the plot with the mouse.
he: כדי להתקרב, יש לבחור סעיף מהתרשים עם העכבר.

en: Today
he: היום

en: Too many clients are aborted.
he: יותר מדי לקוחות נקטעו.

en: Too many connections are aborted.
he: יותר מדי חיבורים נקטעים.

en: Too many table locks were not granted immediately.
he: יותר מדי נעילות טבלאות מיידיות לא קיבלו אישור מיידית.

en: Total
he: סה״כ

en: Total Time
he: סך כל הזמן

en: Total memory
he: סה"כ זיכרון

en: Total swap
he: סך כל קובץ ההחלפה

en: Total time:
he: זמן כולל:

en: Total:
he: סה״כ:

en: Track table
he: מעקב אחר טבלה

en: Tracked tables
he: טבלאות במעקב

en: Tracking data deleted successfully.
he: נתוני המעקב נמחקו בהצלחה.

en: Tracking is active.
he: המעקב פעיל.

en: Tracking is not active.
he: המעקב אינו פעיל.

en: Tracking of changes made in database. Requires the phpMyAdmin configuration storage.
he: מעקב אחר שינויים שנערכים במסד הנתונים. נדרש אחסון הגדרות של phpMyAdmin.

en: Tracking report
he: דוח המעקב

en: Tracking versions deleted successfully.
he: גרסאות המעקב נמחקו בהצלחה.

en: Traffic
he: תעבורה

en: Tu
he: ג׳

en: Tue
he: יום שלישי

en: Tuesday
he: ‏‏יום שלישי

en: Two-factor authentication
he: אימות דו־שלבי

en: Two-factor authentication has been removed.
he: האימות הדו־שלבי הוסר.

en: Type
he: סוג

en: UI preferences table
he: טבלת העדפות מנשק משתמש

en: Unexpected character on line %1$s. Expected tab, but found "%2$s".
he: תו בלתי צפוי בשורה %1$s. אמור להיות טאב אך נמצא „%2$s” במקום.

en: Unexpected characters on line %s.
he: תווים בלתי צפויים בשורה %s.

en: Unique
he: ייחודי

en: Unit
he: יחידה

en: Unknown
he: לא ידועה

en: Unknown table status:
he: מצב הטבלה אינו ידוע:

en: Unlink from main panel
he: ניתוק מהלוח הראשי

en: Untitled
he: ללא כותרת

en: Untracked tables
he: טבלאות שאינן במעקב

en: Update
he: עדכון

en: Update Query
he: עדכון שאילתה

en: Update bookmark
he: עדכון סימנייה

en: Update query
he: עדכון שאילתה

en: Updated
he: עודכנה

en: Upload directory
he: העלאת תיקייה

en: Use %s statement
he: שימוש במשפט %s

en: Use OpenStreetMaps as Base Layer
he: שימוש ב־OpenStreetMaps כשכבת הבסיס

en: Use Tables
he: שימוש בטבלאות

en: Use database search
he: שימוש בחיפוש במסד הנתונים

en: Use delayed inserts
he: שימוש בהכנסות מעוכבות

en: Use ignore inserts
he: שימוש בהתעלמות מהכנסות

en: Use regular expression
he: שימוש בביטוי רגולרי

en: Use text field
he: השתמש בשדה טקסט

en: Use this value
he: שימוש בערך זה

en: Use user-friendly editor for editing SQL queries (CodeMirror) with syntax highlighting and line numbers.
he: שימוש בעורך ידידותי למשתמש לטובת עריכת שאילתות SQL‏ (CodeMirror) עם הדגשת תחביר ומספור שורות.

en: Used memory
he: זיכרון בשימוש

en: Used swap
he: ניצול קובץ החלפה

en: Used variable / formula
he: נוסחה / משתמש בשימוש

en: User
he: משתמש

en: User account
he: חשבון משתמש

en: User accounts
he: חשבונות משתמשים

en: User accounts overview
he: סקירת חשבונות משתמשים

en: User has been added.
he: נוסף משתמש.

en: User name
he: שם משתמש

en: User preferences
he: העדפות משתמש

en: User:
he: משתמש:

en: Username
he: שם משתמש

en: Username:
he: שם משתמש:

en: Users
he: משתמשים

en: Users table
he: טבלת משתמשים

en: Value
he: ערך

en: Value for the column "%s"
he: ערך עבור העמודה „%s“

en: Values for a new column
he: ערכים לעמודה חדשה

en: Values for column %s
he: ערכים לעמודה %s

en: Variable
he: משתנה

en: Variable %d:
he: משתנה %d:

en: Variables
he: משתנים

en: Version
he: גרסה

en: Version %1$s of %2$s was deleted.
he: גרסה %1$s מתוך %2$s נמחקה.

en: Version %1$s was created for selected tables, tracking is active for them.
he: הגרסה %1$s נוצרה עבור טבלאות נבחרות, עבורן יש מעקב פעיל.

en: Version check
he: בדיקת גרסה

en: Version information
he: פרטי גרסה

en: Version information:
he: מידע גרסאות:

en: Versions
he: גרסאות

en: View
he: תצוגה

en: View %s has been dropped.
he: התצוגה %s נשמטה.

en: View dump (schema) of database
he: צפייה בשליפה (תבנית) של מסד נתונים

en: View dump (schema) of databases
he: ראיית הוצאה (תבנית) של מאגרי נתונים

en: View dump (schema) of table
he: ראיית הוצאה (תבנית) של טבלה

en: View only
he: ראה רק

en: Views:
he: תצוגות:

en: Visualize GIS data
he: הגשה חזותית של נתוני GIS

en: Warnings
he: אזהרות

en: We
he: ד׳

en: Web server
he: שרת אינטרנט

en: Wed
he: יום רביעי

en: Wednesday
he: ‏‏יום רביעי

en: Welcome
he: ברוך בואך

en: Welcome to %s
he: ברוך הבא אל %s

en: When disabled, users cannot set any of the options below, regardless of the checkbox on the right.
he: כאשר האפשרות מושבתת, משתמשים לא יכולים להגדיר אף אחת מהאפשרויות שלהלן, ללא תלות בתיבת הסימון שמימין.

en: Whether a warning ("Are your really sure…") should be displayed when you're about to lose data.
he: האם יש להציג אזהרה כשעלול להתרחש אובדן נתונים.

en: Whether the table structure actions should be hidden.
he: האם יש להסתיר פעולות על מבנה הטבלה.

en: Whether to show events under database in the navigation tree
he: האם להציג אירועים תחת מסד הנתונים בעץ הניווט

en: Whether to show tables under database in the navigation tree
he: האם להציג טבלאות תחת מסד נתונים בעץ הניווט

en: Whether to show views under database in the navigation tree
he: האם להציג תצוגות תחת מסד נתונים בעץ הניווט

en: While requesting new chart data the server returned an invalid response. This is most likely because your session expired. Reloading the page and reentering your credentials should help.
he: בעת בקשת נתונים חדשים לתרשים החזיר השרת תגובה שגויה. כפי הנראה כיוון שהזמן שמוקצה להפעלה שלך פג. רענון העמוד והקלדת פרטי הזיהוי שלך מחדש אמורים לפתור זאת.

en: Wildcards % and _ should be escaped with a \ to use them literally.
he: תווים כללים _ וגם % צריכים לבוא ביחד עם \ על מנת להשתמש בהם באמת.

en: With selected:
he: עם הנבחרים:

en: Without PHP code
he: ללא קוד PHP

en: Wk
he: שב׳

en: Words are separated by a space character (" ").
he: מילים מופרדות ברווח („ “).

en: Words or values to search for (wildcard: "%"):
he: מילים או ערכים לחיפוש אחריהם (תו כללי: „%“):

en: Write requests
he: בקשות כתיבה

en: Wrong data
he: נתונים שגויים

en: Wrong permissions on configuration file, should not be world writable!
he: ההרשאות של קובץ התצורה שגויות, הקובץ אמור להיות קריא לכל העולם!

en: Wrong username/password. Access denied.
he: שם משתמש/ססמה שגויים. הגישה נדחתה.

en: Y Values
he: ערך

en: Y values
he: ערכי Y

en: YES
he: כן

[ctx: Year suffix]
en: none
he: אין

en: Yes
he: כן

en: You are about to DESTROY a complete database!
he: פעולה זו עלולה להשמיד מסד נתונים שלם!

en: You are about to DESTROY a complete table!
he: פעולה זו עלולה להשמיד טבלה שלמה!

en: You are about to TRUNCATE a complete table!
he: פעולה זו עלולה למחוק טבלה שלמה!

en: You are not allowed to log in to this MySQL server!
he: אין לך הרשאה להיכנס לשרת ה־MySQL הזה!

en: You are trying to reduce the number of rows, but have already entered data in those rows which will be lost. Do you wish to continue?
he: פעולה זו תצמצם את מספר השורות, אך כבר הוזנו נתונים בשורות אלו והמידע עשוי ללכת לאיבוד. להמשיך?

en: You are using the demo server. You can do anything here, but please do not change root, debian-sys-maint and pma users. More information is available at %s.
he: השרת שכרגע משמש אותך הוא שרת להדגמה. ניתן לעשות כאן הכול אבל אנא לא לשנות את המשתמשים root,‏ debian-sys-maint ו־pma. מידע נוסף זמין תחת %s.

en: You attempted to load file with unsupported compression (%s). Either support for it is not implemented or disabled by your configuration.
he: ניסית לטעון קובץ עם דחיסה שאינה נתמכת (%s). או שהתמיכה בדחיסה לא הוטמעה או שבוטלה בהגדרות שלך.

en: You can also edit most values<br />by clicking directly on them.
he: ניתן לערוך את רוב הערכים<br />על ידי לחיצה ישירה עליהם.

en: You can also edit most values<br />by double-clicking directly on them.
he: ניתן לערוך את רוב הערכים<br />על ידי לחיצה כפולה ישירות עליהם.

en: You can't change these variables. Please log in as root or contact your database administrator.
he: לא ניתן לשנות את המשתנים האלה. נא להיכנס כמשתמש על או ליצור קשר עם מנהל מסד הנתונים שלך.

en: You do not have InnoDB enabled.
he: ה־InnoDB אינו מופעל אצלך.

en: You do not have privileges to manipulate with the users!
he: אין לך מספיק הרשאות לערוך שינויים במשתמשים!

en: You do not have the necessary privileges to create a routine.
he: אין לך את ההרשאות הנדרשות לצורך יצירת שגרה.

en: You do not have the necessary privileges to create an event.
he: אין לך את ההרשאות הנדרשות לצורך יצירת אירוע.

en: You don't have sufficient privileges to be here right now!
he: אין לך הרשאות מספיקות להיות כאן כרגע!

en: You don't have sufficient privileges to perform this operation; Please refer to the documentation for more details
he: אין לך מספיק הרשאות כדי לבצע פעולה זו, נא לפנות לתיעוד לקבלת פרטים נוספים

en: You have added a new user.
he: משתמש חדש נוסף.

en: You have disabled ini_get and/or ini_set in php.ini. This option is incompatible with phpMyAdmin!
he: השבתת את ini_get and/or ini_set ב־php.ini שלך. אפשרות זו אינה תואמת ל־phpMyAdmin!

en: You have edited some data and they have not been saved. Are you sure you want to leave this page before saving the data?
he: ערכת חלק מהנתונים והם לא נשמרו. לצאת מהעמוד הזה מבלי לשמור את הנתונים?

en: You have enabled mbstring.func_overload in your PHP configuration. This option is incompatible with phpMyAdmin and might cause some data to be corrupted!
he: הפעלת את mbstring.func_overload בתצורת ה־PHP שלך. אפשרות זו אינה תואמת ל־phpMyAdmin ועלולה לגרום לפגם בנתונים!

en: You have enabled two factor authentication, please confirm your login.
he: הפעלת אימות דו־שלבי, נא לאשר את את הכניסה שלך למערכת.

en: You have revoked the privileges for %s.
he: שללת את הרשאות של %s.

en: You have to choose at least one column to display!
he: עליך לבחור לפחות עמודה אחת להצגה!

en: You have unsaved changes; are you sure you want to leave this page?
he: יש לך שינויים שלא נשמרו, לעזוב את העמוד?

en: You have updated the privileges for %s.
he: אתה עדכנת הרשאות עבור %s.

en: You haven't saved the changes in the layout. They will be lost if you don't save them. Do you want to continue?
he: לא שמרת את השינויים לפריסה. הם יאבדו אלמלא יישמרו. להמשיך?

en: You may need to increase {key_buffer_size}.
he: יתכן שיהיה עליך להגדיל את {key_buffer_size}.

en: You may want to refresh the page.
he: כדאי שתרענן את הדף.

en: You must provide an event definition.
he: עליך לציין הגדרת אירוע.

en: You probably tried to upload a file that is too large. Please refer to %sdocumentation%s for a workaround for this limit.
he: כפי הנראה ניסית להעלות קובץ גדול מדי. נא לפנות ל%s תיעוד %s למצוא דרך לעקיפת מגבלה זו.

en: You should upgrade to %s %s or later.
he: אתה צריך לשדרג אל %s %s לפחות.

en: You should upgrade, to a stable version of MySQL 5.5.
he: עליך לשדרג לגרסה היציבה של MySQL 5.5.

en: You were logged out from one server, to logout completely from phpMyAdmin, you need to logout from all servers.
he: יצאת משרת אחד, כדי לצאת לחלוטין מ־phpMyAdmin עליך לצאת מכל השרתים.

en: Your InnoDB buffer pool is fairly small.
he: מאגר החוצצים של InnoDB קטן למדי.

en: Your PHP parameter [a@https://secure.php.net/manual/en/session.configuration.php#ini.session.gc-maxlifetime@_blank]session.gc_maxlifetime[/a] is lower than cookie validity configured in phpMyAdmin, because of this, your login might expire sooner than configured in phpMyAdmin.
he: פרמטר ה־PHP שלך [a@https://secure.php.net/manual/en/session.configuration.php#ini.session.gc-maxlifetime@_blank]session.gc_maxlifetime[/a] נמוך מתוקף העוגייה שמוגדר ב־phpMyAdmin, עקב כך, הכניסה שלך צפויה לפוג מוקדם ממה שמוגדר ב־phpMyAdmin.

en: Your SQL query has been executed successfully.
he: שאילתת ה־SQL שלך רצה בהצלחה.

en: Your absolute InnoDB log size is %s MiB
he: גודל המוחלט של יומן ה־InnoDB שלך הוא %s ‏MiB

en: Zoom search
he: חיפוש תקריב

en: active
he: פעיל

en: all of the words
he: כל המילים

en: and then
he: ואז

en: as regular expression
he: כביטוי רגולרי

en: at least one of the words
he: לפחות אחת מהמילים

en: authored on %1$s by %2$s
he: נוצרה ב־%1$s ע״י %2$s

en: calendar-month-year
he: calendar-year-month

en: cancel
he: ביטול

en: committed on %1$s by %2$s
he: הוגשה ב־%1$s ע״י %2$s

en: concurrent_insert is set to 0
he: concurrent_insert מוגדר ל־0

en: criteria
he: קריטריונים

en: data
he: נתונים

en: database-specific
he: ספציפי למאגר הנתונים

[ctx: date and time types]
en: Date and time
he: תאריך ושעה

en: dynamic
he: דינאמי

en: event
he: אירוע

[ctx: for MIME transformation]
en: Description
he: תיאור

en: general_log and slow_query_log are enabled.
he: general_log ו־slow_query_log פעילים.

en: general_log is enabled.
he: general_log פעיל.

en: global
he: עולמי

en: have_innodb is set to 'value'
he: have_innodb מוגדר לערך ‚value’

en: in use
he: בשימוש

en: key_buffer_size is 0
he: key_buffer_size הוא 0

en: log_output is not set to TABLE.
he: log_output לא מוגדר לטבלה (TABLE).

en: log_output is set to TABLE.
he: log_output מוגדר ל-TABLE.

en: long_query_time is set to %d second(s).
he: הזמן של long_query_time מוגדר ל־%d שניות.

en: no branch
he: אין ענף

en: no description
he: ללא תיאור

en: not OK
he: לא בסדר

en: not active
he: לא פעיל

en: pages
he: דפים

en: per day
he: ליום

en: per hour
he: לשעה

en: per minute
he: לדקה

en: per second
he: לשנייה

en: phpMyAdmin Demo Server
he: שרת הדגמה של phpMyAdmin

en: phpMyAdmin documentation
he: תיעוד phpMyAdmin

en: phpMyAdmin homepage
he: דף הבית של phpMyAdmin

en: phpMyAdmin tried to connect to the MySQL server, and the server rejected the connection. You should check the host, username and password in your configuration and make sure that they correspond to the information given by the administrator of the MySQL server.
he: phpMyAdmin ניסה לתקשר עם שרת MySQL, והשרת דחה את החיבור. אתה צריך לבדוק את כתובת השרת, שם משתמש והסיסמא בקובץ config.inc.php ולוודא כי הם תואמים למידע שקיבלת ע"י אחראי השרת של MySQL.

en: phpMyAdmin was unable to kill thread %s. It probably has already been closed.
he: phpMyAdmin נכשל בחיסול בהליך %s. רוב הסיכויים שהוא כבר נסגר.

en: routine
he: שגרה

en: select column
he: בחירת עמודה

en: select table
he: בחירת טבלה

en: slow_launch_time is set to %s
he: slow_launch_time מוגדר לערך %s

en: slow_query_log and general_log are disabled.
he: slow_query_log ו־general_log מושבתים.

en: slow_query_log is enabled, but the server logs only queries that take longer than %d seconds. It is advisable to set this long_query_time 0-2 seconds, depending on your system.
he: slow_query_log מופעל, אך בפועל מתבצע רישום לשאילתות שאורכות למעלה מ־%d שניות. עדיף להגדיר את הערך long_query_time ל־0-2 שניות, בהתאם למערכת שלך.

en: slow_query_log is enabled.
he: slow_query_log פעיל.

[ctx: spatial types]
en: Spatial
he: מרחבי

[ctx: string types]
en: String
he: מחרוזת

en: structure
he: מבנה

en: structure and data
he: מבנה ונתונים

en: subquery
he: תת־שאילתה

en: the exact phrase as substring
he: הביטוי במדויק כתת־מחרוזת

en: the exact phrase as whole field
he: הביטוי במדויק כשדה שלם

en: unavailable
he: לא זמין

en: unknown
he: לא ידוע

en: up to date
he: עדכני

en: web server upload directory:
he: תיקיית העלאת השירות המקוון:

en: wildcard
he: תו כללי

en: {tmp_table_size} and {max_heap_table_size} are not the same.
he: {tmp_table_size} ו־{max_heap_table_size} אינם זהים.

en: ø Time
he: ø זמן

en: … delete the old one from the user tables and reload the privileges afterwards.
he: … מחיקת הישן מטבלאות המשתמשים וטען מחדש את ההרשאות לאחר מכן.

en: … delete the old one from the user tables.
he: … מחיקת הישן מטבלאות המשתמשים.

en: … keep the old one.
he: … שמירת הישן.

en: … revoke all active privileges from the old one and delete it afterwards.
he: … בטל את כל ההרשאות הפעילות מהישן ומחק אותו לאחר מכן.
